E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Polska Grupa Fotowoltaiczna

Polska Grupa Fotowoltaiczna to połączony potencjał rodzimych firm z branży Odnawialnych Źródeł Energii. Dysponują  własnymi i solidnym ekipami montażowymi oraz audytorami energetycznymi. 

Specjalizacja Polska Grupa Fotowoltaiczna to kompleksowa realizacja projektów fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych, przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych. Od momentu audytu energetycznego, poprzez projekt i realizację fotowoltaiki, aż do zgłoszenia instalacji do zakładu energetycznego i pozyskania dotacji. 

O Instalatorze 

Dla swoich  klientów Polska Grupa Fotowoltaiczna selekcjonuje  komponenty instalacji fotowoltaicznych wyłącznie sprawdzonych i solidnych producentów, dzięki czemu mogą oferować instalacje fotowoltaiczne nawet z 30 letnią gwarancją.

W Polska Grupa Fotowoltaiczna sa przekonani, że wybierając ich  ofertę od razu zrealizujesz swój cel, jakim jest redukcja rachunków za prąd! Dodatkowo dzięki wysokiej klasy komponentom będziesz mógł bezobsługowo użytkować instalację fotowoltaiczną na długie lata. Dodatkowo konkurencyjny poziom cen pozwoli na osiągnięcie stopy zwrotu z inwestycji na poziomie już od 7 lat!

Co wyróżnia  Instalatora Polska Grupa Fotowoltaiczna?

Ogromne doświadczenie

Zwrot kosztów w 7 lat

Wysoka jakość usług

Minimum formalności

 Zrealizowali dziesiątki mikroinstalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski oraz realizują  projekty budowy farm fotowoltaicznych.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora PGF.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze PGF?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora