E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora smartsolar.pl

Na rynku energii elektrycznej smartsolar.pl  działa od 2010 roku. Jako jedni z pierwszych zaczęli oferować swoim Klientom kompleksową obsługę sprzedaży energii elektrycznej w połączeniu z doradztwem w zakresie optymalizacji zużycia i minimalizacji kosztów związanych z jej dostawami.

O Instalatorze 

W smartsolar.pl wykorzystują  komponenty tylko najwyższej jakości.  Jako nieliczni na polskim rynku realizują  nawet najmniejsze instalacje w oparciu o mikroinwertery w cenach porównywalnych do cen zestawów z inwerterami centralnymi. Systemy montażowe, konieczne do realizacji elektrowni słonecznych kupują u polskich producentów. Rygorystycznie przestrzegają standardów montażu i zabezpieczeń, uzyskując jakość powyżej przewidzianych prawem polskich norm. Poddają się również niezależnemu audytowi jakości. W  smartsolar.pl kontrolują  jakość realizacji całej inwestycji od początku do końca. Poza zakupami wyłącznie u największych, sprawdzonych polskich dostawców realizują również własny import paneli i mikroinwerterów bezpośrednio od producentów. Posiadają własny magazyn 3500 m2 w okolicach Warszawy. Jako jedni z pierwszych na polskim rynku zaczęli realizację projektów PV w oparciu o mikroinwertery. Oferują rozwiązania magazynowania energii dla falowników centralnych oparte o produkty firmy Victron. Monitorują instalacje swoich  Klientów i prowadzą  usługi serwisowe także dla Klientów innych firm. 

Co wyróżnia Instalatorasmartsolar.pl?

20+ montaży dziennie.

200+ Pracowników i Autoryzowanych Przedstawicieli Handlowych.

25 ekip montażowych.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora smartsolar.pl.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze smartsolar.pl?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora