E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Sun Energy Solutions

Firma fotowoltaiczna Sun Energy Solutions oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu i serwisowania systemów i instalacji fotowoltaicznych, paneli solarnych, kolektorów słonecznych, przydomowych elektrowni wiatrowych. W ofercie posiadają również akumulatory, a także baterie magazynujące energię słoneczną, dzięki którym zyskasz energetyczną niezależność. Oferują również turbiny wiatrowe, szybkie ładowarki do aut, w tym bezpieczne i praktycznie bezobsługowe stacje do ładowania samochodów elektrycznych oraz pojazdów hybrydowych.

O Instalatorze 

Sun Energy Solutions swoją  ofertę kieruje  zarówno do klientów indywidualnych, którzy chcą wykorzystać odnawialne źródła energii w swoim domu, a także do małych, średnich i dużych firm, korporacji, wspólnot mieszkaniowych, wszelkiego rodzaju instytucji oraz jednostek samorządów terytorialnych ze wszystkich województw. Wykonują  nowoczesne i profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla rolników, w tym duże i wydajne farmy fotowoltaiczne. Pomagają we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem dofinansowania na fotowoltaikę. Oferowane przez Sun Energy Solutions rozwiązania znajdą zastosowanie w każdym gospodarstwie: domowym, rolnym czy też agroturystycznym.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Sun Energy Solutions zapewnia fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektu. Pracować dla Was będą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy są w stanie podjąć się realizacji każdego, nawet najbardziej wymagającego projektu.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Sun Energy Solutions.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Sun Energy Solutions?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora