E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Voolt

Firma Voolt jest częścią Grupy Novavis, zajmuje się poprawą efektywności energetycznej przedsiębiorstw wykorzystując odnawialne źródła energii, m.in: systemy fotowoltaiczne, banki energii oraz inteligentne zarządzanie energią. 

O Instalatorze 

Obszar współpracy Voolt

Fotowoltaika

Nowoczesne rozwiązania pro ekologiczne dla biznesu oparte o standardowe moduły fotowoltaiczne w technologii krystalicznej oraz ogniwa przeznaczone do niestandardowych rozwiązań w sektorze budownictwa i wzornictwa przemysłowego.
Możliwość połączenia funkcjonalności, estetyki oraz produkcji energii na potrzeby własne i komercyjne.

Magazyny energii i zarządzanie energią

Oferta banków energii dla przedsiębiorstw, gdzie występują między innymi problemy ze stabilnością sieci oraz dostawami energii elektrycznej. Multiplikacje systemów zasilania awaryjnego UPS oraz dedykowane rozwiązania dla projektów wykorzystujących OZE, i wielkoskalową cykliczność. Doradztwo i wybór optymalnych technologii .

Audyt energetyczny
i efektywności energetycznej

Przygotowanie przedsiębiorstwa do kompleksowej modernizacji infrastruktury energetycznej, w tym ścieżki przepływu energii oraz procesy technologiczne, a także charakterystyka obiektów budowlanych i środków transportu. Opinie i propozycje doboru optymalnych procesów technologicznych oraz urządzeń wraz z projektem i wykonaniem niezbędnych modyfikacji.

Certyfikaty BREEAM i LEED

(Building Research Establishment Environmental Assessment Method) Metoda oceny budynków pod kątem ekologiczności. Obejmuje ocenę efektywności budynków w obszarach zarządzania, energii, wpływu na zdrowie i samopoczucie, zanieczyszczania środowiska, transportu (pobliskiej infrastruktury), zagospodarowania terenów zielonych, ekologii, materiałów użytych do budowy, rozwiązań ograniczających zużycie wody.

Doradztwo projektowe

Wachlarz usług Voolt  sp. z o.o projektowych obejmuje:
Wykonanie kompletnej dokumentacji budowlanej, a dodatkowo dla złożonych zadań studium wykonalności.
Koncepcję projektową tworzą w oparciu o analizę SWOT, na zlecenie opracowują  biznes plan inwestycyjny.
Dokumentacja potwierdzona jest stosownymi uprawnieniami specjalistów z dziedzin budowlanych, elektrycznych oraz środowiskowych.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Voolt sprzedaje Państwu instalacje niezbędne do projektów związanych z wykorzystaniem OZE. Oferują także konsultacje, montaż i wykonanie inwestycji pod klucz.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Voolt.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Voolt?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora