E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

EKO-SOLAR

Firma z Województwa Opolskiego z siedzibą w miejscowości Namysłów. Obszarem działania jest terytorium kraju oraz rynki zagraniczne przede wszystkim Unii Europejskiej.
Specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, firmowych oraz rolników.
Prowadzi sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych, inwerterów solarnych oraz konstrukcji PV.

W tym artykule dowiesz się o:

Zapisz się do newslettera

Lokalizacja: Namysłów

Na rynku od roku: 2012

Pozytywne Napięcie: 5 /5

Krótki opis Instalatora EKO SOLAR sp. z o.o.

EKO-SOLAR Sp. z o. o. jest firmą rodzinną działającą od 2012 roku w formie spółki kapitałowej. Przedsiębiorstwo od początku swego istnienia jest ukierunkowane na dynamiczny rozwój w branży fotowoltaicznej. Wcześniej spółka funkcjonowała jako firma EKO-JAROSZ (od 2006 r.) i od początku była związana z branżą fotowoltaiczną działającą głównie w Niemczech. Obecnie EKO-SOLAR ma za sobą profesjonalnie wykonane projekty montażowe instalacji fotowoltaicznych zarówno na powierzchniach dachowych jak i wolnostojących na gruncie.

O Instalatorze 

W chwili obecnej przedsiębiorstwo specjalizuje się w kompleksowym montażu instalacji fotowoltaicznych zarówno mechanicznym jak i elektrycznym. Wykonują  różne zlecenia przede wszystkim na terenie Polski i Niemiec. Zlecenia montażów zarówno farm fotowoltaicznych jak i instalacji dachowych są wykonywane od A do Z.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów firma otworzyła biuro projektowo-handlowe w Brzegu. W związku z tym oprócz pierwotnej działalności montażowej firmy zajmuje się również projektowaniem oraz sprzedażą kompletnych systemów fotowoltaicznych.

Główne komponenty PV takie jak moduły, inwertery, konstrukcje sprowadzane są bezpośrednio od producentów, dlatego firma jest w stanie oferować atrakcyjne ceny zwłaszcza przy dużych zamówieniach.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Spółka jest otwarta na wszelką współpracę z firmami zamierzającymi działać w branży fotowoltaicznej, gdyż łącząc siły będzie łatwiej o jej rozwój. Eko-Solar dotychczas podjęło współpracę m.in. z takimi podmiotami jak Politechnika Opolska, Bank Ochrony Środowiska w Opolu, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarczego. W wyniku czego, jednym z ostatnio przygotowanych projektów jest badawcza instalacja fotowoltaiczna na Politechnice Opolskiej, dzięki której będzie możliwość propagowania energii z ogniw fotowoltaicznych wśród studentów i nie tylko.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora EKO SOLAR sp. z o.o.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze EKO-SOLAR?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora