E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora EnSky Fotowoltaika Opole 

EnSky Fotowoltaika Opole to doświadczona i profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem, montażem instalacji fotowoltaicznych.

O Instalatorze 

Firma EnSky Fotowoltaika Opole gwarantuje wysoką jakość zaprojektowania paneli słonecznych na każdym dachu i każdym domu swoich klientów. Ensky Fotowoltaika Opole zajmuje się również kompleksowym wykonawstwem sieci energetycznych – wykonują usługi projektowania oraz nadzoru sieci energetycznych.

Ponad 20 lat doświadczenia na rynku energetyki gwarantuje jakość ich usług. EnSky to połączenie wieloletniego doświadczenia, rzetelności i nowoczesnych rozwiązań – Twój idealny partner do zbudowania niezależności energetycznej.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Jakość, terminowość i rzetelność to nie jedyne z wyróżników firmy. EnSky cechuje także solidny montaż, szeroki wybór materiałów od wiodących producentów, wieloletnia gwarancja, partnerskie podejście w relacjach z klientami oraz bezpłatna symulacja instalacji fotowoltaicznej. Jeśli więc nadal się wahasz – skorzystaj z tej możliwości.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji
Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Stefan Becher
Czytaj więcej
Polecam Firme EnSky Damian Szemainda jestesmy bardzo zadowoleni z fachowosci,punktualnosci, dokladnosci z jaka Firma zalozyla nam Panele Fotowoltaiczne sluzac pomoca w zalatwieniu formalnosci dokumentacyjnej,oraz sluzac cierpliwoscia w wyjasnianiu spraw funkcjonowania instalacji.. Dziekujemy i Polecamy Firme!!!!
Bartosz Sobiesiak
Czytaj więcej
Profesjonalne podejście do klienta i fachowe doradztwo. Wszystko w uzgodnionym terminie a nawet szybciej niż termin zawarty w umowie. Montaż przebiegał bezproblemowo i został zakończony przeszkoleniem z obsługi instalacji. Firma ENSKY załatwia formalności związane z wymianą licznika i zapewnia wsparcie z uzyskaniem dofinansowania. Polecam
Tomasz Ziółkowski
Tomasz Ziółkowski
Czytaj więcej
Bardzo polecam współpracę z firmą EnSky. Firma bardzo profesjonalnie podchodzi do klient od projektu po montaż. Bardzo dobry kontakt z pracownikami firmy którzy zawsze pomogą i rozwiążą problem. Polecam skorzystanie z usług firmy jeżeli chcecie mieć profesjonalnie wykonaną instalację PV.
Piotr Dziambor
Piotr Dziambor
Czytaj więcej
Bardzo polecam firmę EnSky. Fachowe doradztwo i dobór instalacji. Montaż dokładny i szybki. Instalacja działa bez zarzutów i najważniejsze, że wszystko to za dobrą cenę.
Bartosz Kochan
Bartosz Kochan
Czytaj więcej
Super ekipa jeden dzień i wszystko gotowe odpalone i działa, zero jakichkolwiek zniszczeń polecam.
Jacek Dziatkiewicz
Jacek Dziatkiewicz
Czytaj więcej
Firma godna zaufania, dobry kontakt; profesjonalna realizacja Polecam.
Klaudiusz Kulig
Klaudiusz Kulig
Czytaj więcej
Bardzo kompetentna i fachowa firma. Bardzo dokładnie wszystko wytłumaczyli podczas projektowania jaki i samej realizacji inwestycji. Instalatorzy byli bardzo mili i zrobili swoją robotę dokładnie i fachowo. Cały proces od momentu projektowania do realizacji i odbiorów przebiegał bardzo sprawnie. Bardzo polecam.
Wirosław Wołowiec
Wirosław Wołowiec
Czytaj więcej
EnSky to: rzetelność, profesjonalizm i terminowość. Montaż instalacji 9,8 kW trwał dwa dni! -Całość działa poprawnie czwarty miesiąc. Cena konkurencyjna. W zakresie prac ujęto także wszelkie formalne sprawy, w tym z Zakładem Energetycznym oraz zwrot 5000 zł w ramach "mój prąd". POLECAM.
Janusz Serafiński
Janusz Serafiński
Czytaj więcej
Bardzo konkretna i rzetelna pomoc w doborze mocy systemy fotowoltaicznego, oraz profesjonalne wykonanie całej instalacji. Polecam firmę każdemu kto ma pytania i wątpliwości co do doboru mocy i umieszczenia jej na w odpowiednim miejscu. Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam że firma jest bardzo dobra w tym co robi. Polecam!!!
Bernadette Kokott
Bernadette Kokott
Czytaj więcej
Zależało nam na lokalnej firmie. Po zweryfikowaniu 5-ciu ofert, zdecydowaliśmy się na firmę EnSky-Damian Szemainda z Popielowa. Przekonało nas przede wszystkim kompetentne doradztwo oraz cena adekwatna do jakości proponowanych produktów. Po wykonaniu instalacji szczerze polecam firmę EnSky, jest bowiem profesjonalnym i rzetelnym wykonawcą.
Błażej Krzemiński
Błażej Krzemiński
Czytaj więcej
Minął pierwszy pełny sezon od montażu. Cóż mogę powiedzieć...Instalacja dobrana w punkt - po 12 miesiącach żadnych dopłat za energię, żadnych nawet najmniejszych awarii, całkowicie bezobsługowa praca. Jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam Pana Damiana i jego ekipę - montaż, doradztwo, terminowość i estetyka wykonania na najwyższym poziomie.
Mateusz Grucha
Mateusz Grucha
Czytaj więcej
Bardzo polecam firmę jestem bardzo zadowolony
Angelika Dussa
Angelika Dussa
Czytaj więcej
Realizacja i montaż na wysokim poziomie, polecam 🙂
Radek Mizera
Radek Mizera
Czytaj więcej
Firma godna polecenia, mimo czasami wydłużonych terminów realizacji 😉 Ale to akurat świadczy o ilości chętnych do skorzystania z usług 😁
Staszek Loj
Staszek Loj
Czytaj więcej
Firma z dużym doświadczeniem i umiejętnościami, zlecenie wykonane bez zarzutów polecam.
Piotr .Purul
Piotr .Purul
Czytaj więcej
Polecam - wybrałem na postawie opinii w internecie i się nie zawiodłem - zgodnie z terminem, tak jak chciałem -komponenty i sprzęt, duża wiedza doradcza oraz profesjonalny montaż. Polecam
Damian Passon
Damian Passon
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolony , montaż instalacji wykonany od A do Z sprawnie i fachowo . Polecam.
Ilona Kopacz
Ilona Kopacz
Czytaj więcej
WSZYSTKO OK. POLECAM
Ania H
Ania H
Czytaj więcej
Szukaliśmy lokalnej firmy z dobrą opinią i trafiliśmy do EnSky. Czekaliśmy prawie dwa miesiące, ale uznaliśmy, że na dobrą firmę warto poczekać. Instalacja odbyła się sprawnie i bez problemów. Licznik wymieniony jeszcze przed instalacją, dlatego od dwóch dni mamy już swój prąd i cieszymy się uzyskami Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, cena za instalację była na przyzwoitym poziomie, porównywanie ofert było tylko stratą czasu. Na koniec dostaliśmy zdjęcia z termowizji oraz niezbędne informacje o programie "mój prąd" i zmianie okresu rozliczeniowego w Tauronie na roczny. Polecam EnSky.
Justyna Zydorek
Justyna Zydorek
Czytaj więcej
Firma En-Sky to profesjonaliści. Usługa wykonana w krótkim czasie przez wykfalikowaną ekipę. Właściciel kompetentny z wykształceniem elektrycznym i dużym bagażem doświadczeń z fotowoltaiką. Wspólnie uzgodniony najlepszy system na nasz dach biorąc pod uwagę warunki dachu oraz jakość paneli i falownika. Dużym plusem był brak oczekiwania po zamontowaniu paneli na wymianę licznika, wniosek o jego zmianę był wysłany zaraz po podpisaniu umowy więc po montażu można było od razu cieszyć się własną energią. Po odbiorze kontrola paneli za pomocą drona z kamerą podczerwieni w celu eliminacji wad fabrycznych paneli jak i uszkodzeń w czasie montażu lub transportu. Polecam jesteśmy bardzo zadowoleni.
M T
M T
Czytaj więcej
Profesjonalnie szybko. Działa super. POLECAM. Jest grudzień już są efekty.
Zegarkowy Fan
Zegarkowy Fan
Czytaj więcej
Firma godna polecenia. Sprawnie, szybko i solidnie. Panowie zaczęli o 9,00 a instalacja 7,5kwp odpalona została o 16,00.
rudnik
rudnik
Czytaj więcej
Bardzo solidna firma. Łatwy kontakt, fachowa wycena i doradztwo, bardzo sprawny montaż. Polecam z całą stanowczością. Krzysztof Rudnicki.
Zygi
Zygi
Czytaj więcej
Polecam tę firmę, instalacja wykonana zgodnie z terminem wcześniej ustalonym. Profesjonalny montaż. Wszystko szybko i sprawnie.
Wojciech Żłobicki
Wojciech Żłobicki
Czytaj więcej
Serdecznie polecam! Profesjonalna wycena, sprawny i estetyczny montaż, fachowe doradztwo. Wszystkie opinie w 100% zgodne z rzeczywistością.
Teresa Szemainda
Teresa Szemainda
Czytaj więcej
.Oczywiście, że POLECAM!!! Profesjonalizm, rzetelność, uczciwość, jakość i dobra cena!
Nawrot Henryk
Nawrot Henryk
Czytaj więcej
Bardzo rzetelna firma. Duże zaangażowanie w całej fazie realizacji od przygotowania projektu wstępnego i oferty, dobór paneli do sprawnej, szybkiej i co najważniejsze terminowej realizacji instalacji fotowoltaiki 4,8 kW, która pracuje od ok. 2 m-cy bez żadnych problemów. Liczy się też pomoc przy opracowaniu niezbędnych dokumentów i pośrednictwo przy ich przekazaniu do Tauronu. Do tej oceny należy też konkurencyjna cena. Polecam tę firmę.
Marcin
Marcin
Czytaj więcej
Również bardzo polecam. Co prawda już instalacje miałem montowaną jakis czas temu ( ok. 4.msc ) co nie zmienia faktu ze inwestycja przebiegła bardzo sprawnie. Po pierwsza bardzo szybka i konkretna wycena. Realizacja zadanie podobnie pomyślnie przebiegła. Nie miałem ani nie mam do tej pory żadnych zastrzeżen. Dlugo zastanawialem sie nad wyborem wykonawcy ale teraz wiem ze to byl chyba najlepszy wybór. To nie autoreklama ( watpiącym moge pokazac instalacje ). Z czystym sumieniem Polecam.
Monika MO
Monika MO5
Czytaj więcej
Bardzo sprawnie i bardzo szybko założona instalacja fotowoltaiczna. Pełen profesjonalizm i estetyka pracy. Konkretnie, rzeczowo i uprzejmie. Polecam firmę ENSKY z Popielowa.
Krzysztof Rudnicki
Krzysztof Rudnicki
Czytaj więcej
Bardzo solidna firma. Fachowe doradztwo, szybki montaż. Wszystko poszło błyskawicznie. Polecam.
Krzysztof Drobina
Krzysztof Drobina
Czytaj więcej
Najlepiej przygotowana oferta dla klienta, bardzo czytelna i zrozumiała dla odbiorcy! W ofercie już układ graficzny paneli na zdjeciu satelitarnym. Duża ogólnopolska firma, która dała swoją ofertę, bazowała na rysunkach i układzie paneli firmy z Popielowa, trochę to śmieszne, ale tak było.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze EnSky Fotowoltaika Opole?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora EnSky.

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora