E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Pamach

Firma Pamach  zapewnia  kompleksowe usługi, wśród których znajdziesz montaż fotowoltaiki i klimatyzacji, sieci teletechniczne, a także projektowanie instalacji elektrycznych. Działają  w pełni profesjonalnie, gwarantując wysokiej klasy urządzenia oraz doświadczoną kadrę specjalistów.

Wykonują instalacje dla najmniejszych Swoich Klientów – w domach, jak również dla Klientów instytucjonalnych na dużych obiektach typu hale, szpitale, urzędy.
Zaproponują  najlepsze rozwiązania w dziedzinie fotowoltaiki, instalacji elektrycznej, instalacji teletechnicznej oraz klimatyzacji / pompy ciepła.

O Instalatorze 

Oferta Pamach:

Klimatyzacja

Lato w mieście potrafi dać się we znaki nawet najbardziej ciepłolubnym osobom. Skwar, brak zieleni, nieznośna duchota obniżają sprawność fizyczną i psychiczną, nie pozwalają skupić się, a do tego są niebezpieczne dla organizmu. Na szczęście można temu zaradzić, decydując się na montaż klimatyzacji. Nowoczesne urządzenia przyjemnie chłodzą powietrze, oczyszczają je, podnosząc komfort codziennego funkcjonowania. W firmie Pamach z siedzibą niedaleko Opola oferują montaż klimatyzatorów dla osób prywatnych oraz firm z województw: śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego.

Fotowoltaika

Oferują:
– wykonanie audytu mocy elektrycznej, obliczenie zapotrzebowania na energię elektryczną – dobór odpowiedniej mocy Instalacji PV
– kompleksową usługę wykonania instalacji fotowoltaicznej   na dachu lub gruncie,
– najwyższej klasy urządzenia zapewniające długoletnie, bezawaryjne działanie,
– wykonanie dokumentacji wymaganej do zgłoszenia mikroinstalacji,
– gwarancję oraz serwis pogwarancyjny,
– atrakcyjne finansowanie.

Pompy ciepła

Niskie temperatury bywają równie uciążliwe, co wysokie, ale nie znaczy to, że nie można temu zaradzić. W Pamach zajmują się profesjonalną instalacją pomp ciepła. Dzięki nim warunki termiczne w domu, firmie lub instytucji publicznej będą utrzymane na odpowiednim poziomie, nawet jeśli na zewnątrz panuje mróz.

Instalacje teletechniczne

Budynki użyteczności publicznej, firmy, a także domy i mieszkania to potencjalne miejsca, w których zastosowanie mogą znaleźć instalacje teletechniczne. Są one nie tylko niezbędne do prawidłowego funkcjonowania pewnych działalności, ale służą też bezpieczeństwu. Do przykładowych sieci teletechnicznych zaliczyć można np. systemy alarmowe i sygnalizacji pożaru, monitoring wizyjny czy też różnego rodzaju systemy kontroli dostępu. Choć rozwiązania te towarzyszą nam na co dzień, nie zawsze myślimy o tym, w jaki sposób funkcjonują.

Instalacje elektryczne

Potrzebujesz instalacji elektrycznej dla budynku, którym zarządzasz? W Pamach  znajdziesz fachowców, którzy od A do Z wykonają szkic położenia kabli oraz przewodów w dowolnie wybranym przez Ciebie pomieszczeniu. Stworzą koncepcję projektu w Twoim biurze, hali przemysłowej, a następnie zrealizują  ją i przeprowadzą pomiary zgodnie z Polskimi Normami.

Pomiary i doradztwo

Zgodnie z Prawem Budowlanym raz na 5 lat należy wypełnić obowiązek przeprowadzenia pomiarów istniejących instalacji elektrycznych. Czynność tę trzeba wykonać również w przypadku nowych instalacji, których pomiar jest niezbędny do odbioru budynku. Pamach jako specjaliści po zakończeniu prac pomiarowych sporządzają  protokół i – jeżeli jest taka potrzeba – zawierają  w nim informację na temat tego, co należy poprawić. Warto zadbać o to, by regularnie poddawać instalację elektryczną pomiarom, ponieważ w przypadku braku takiej dokumentacji ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania po wystąpieniu na przykład pożaru.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Firma Pamach współpracuje z dostawcami paneli oraz komponentów instalacji fotowoltaicznych z kraju i zagranicy. To pozwala im  na realizację zróżnicowanych projektów na praktycznie każdą skalę. Jednocześnie swoim Klientom pomagają uzyskać dotacje na realizację inwestycji. Dotacje z działu fotowoltaika pozyskują  z różnych źródeł, wykorzystując programy lokalne oraz dostępne środki z funduszy ogólnych.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Pamach.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Pamach?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora