E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Sunblast

Firma  Sunblast  istnieje od 1997 roku. Głównym profilem  firmy są usługi w zakresie instalacji elektrycznych, fotowoltaicznych, wentylacyjnych i klimatyzacji. Liczne realizacje sprawiły że są w stanie wykonać trudne wyzwania do których podchodzą z pasją i profesjonalizmem.

O Instalatorze 

Oferta Sunblast:

FOTOWOLTAIKA

Fotowoltaika, oparta na zjawisku fotoelektrycznym daje nam możliwość na pozyskiwanie z promieniowania słonecznego energii elektrycznej. Dzięki rozwojowi technologii produkcji urządzeń niezbędnych do jej pozyskiwania instalacje stały się ekonomicznie uzasadnione tak w gospodarstwach domowych jak i firmach. Dzięki zastosowaniu najnowszych urządzeń do zbudowania instalacji PV możesz uzyskać całkowitą samowystarczalność od komercyjnych źródeł energii elektrycznej.

KLIMATYZACJA 

Nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne mają za zadanie:

– utrzymanie właściwej temperatury w pomieszczeniach w czasie gorących dni na zewnątrz

– zoptymalizować środowisko w pomieszczeniu pod względem wilgotności i poprawy jakości powietrza

– przepływające powietrze poddawać jonizacji która powoduje zabijanie niebezpiecznych patogenów

– neutralizacja zapachu to kolejna zaleta jonizacji powietrza, krążące w powietrzu cząstki zapachowe utleniają się w kontakcie z cząsteczkami aktywnego tlenu

– neutralizować lotne zanieczyszczenia organiczne występujące powszechnie w naszym materiałach użytych do zbudowania i wyposażenia naszych mieszkań i domów

POMPY CIEPŁA

Pompa ciepła – już nazwa sugeruje nam że urządzenie służy do „transportu” energii cieplnej w tym przypadku ze źródła dolnego jakim może być grunt, woda gruntowa lub powietrze do źródła górnego tj. ogrzewanie podłogowe, grzejniki lub zasobnik do wody użytkowej. Jej zasada działania zbliżona jest do działania chłodziarki czy klimatyzacji. Do zasilania całego układu potrzebna jest energia elektryczna, lecz na każdy 1 kW energii elektrycznej użytej przypada do 4 kW energii cieplnej wytworzonej przez układ.

Energia pozyskiwana jest z otoczenia i tu jest sens jej działania. Optymalnym rozwiązaniem jest połączenie pompy ciepła z darmową energią elektryczną pozyskaną z instalacji fotowoltaicznej. Dodatkową zaletą pompy ciepła jest możliwość schładzania pomieszczeń w gorące dni.

Co wyróżnia  Instalatora Sunblast?

Indywidualnie dobrane rozwiązania dla klientów z zakresu odnawialnych źródeł energii. Oferta Sunblast oparta jest na nowych technologiach oraz urządzeniach od sprawdzonych przez lata producentów.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Sunblast.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Sunblast?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora