E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Unima Energia 

Unima Energia to jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży OZE. Od lat zajmują  się kompleksowym doradztwem energetycznym. Wprowadzają  na polski rynek innowacyjne, zintegrowane systemy fotowoltaiczne, stawiając na najnowocześniejsze rozwiązania i najwyższą jakość. Tworzą  nowy model energii przyszłości, z którego Klienci mogą korzystać już dziś.

O Instalatorze 

Unima Energia to już codzienność. Dlaczego?

  1. Niezawodność jest ich standardem. Najnowsze rozwiązania, które dyktuje przyszłość. Wciąż budują nowe działy, które zasilają najlepsi specjaliści i fachowcy, by dostarczyć swoim Klientom kompleksową ofertę, wsparcie i opiekę na każdym etapie inwestycji w odnawialnych źródłach energii. Działają na terenie całej Polski, oferując profesjonalne doradztwo, indywidualne plany oraz wysoką jakość instalacji i systemów fotowoltaicznych.

  2. Kompatybilność na miarę przyszłości. Odkryj najnowocześniejszą stronę fotowoltaiki! Oferowane przez Unima Energia systemy są w pełni zintegrowane i gwarantują najwyższą wydajność. Ich produkty wyróżnia kompatybilność, zapewniając pełną kontrolę nad energią i jej optymalne wykorzystanie. Zero strat energii- zarówno w domu, jak i w Twoim przedsiębiorstwie.

  3. Unima Care- unikalna troska. Wprowadzili innowacyjny standard Unima Care tj ścieżkę, która jest maksymalnie bezpieczna i komfortowa dla Klientów- od wsparcia Indywidualnego Doradcy Energetycznego, poprzez profesjonalną procedurę montażu, aż po opiekę Indywidualnego Konsultanta, na którą składa się weryfikacja poprawnego działania instalacji i optymalizacja oszczędności oraz kompleksowa opieka posprzedażowa.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Standardem  Unima Energia jest niezawodność – dlatego w zakresie obsługi Klienta stawiają  poprzeczkę coraz wyżej.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Unima Energia.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Unima Energia?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora