E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora WDS Energy

Misją WDS Energy jest doskonalenie i tworzenie procesów energetycznych zapewniających komfort i bezpieczeństwo klientów oraz czystość środowiska naturalnego.

WDS Energy dostarcza rozwiązania w zakresie instalowania kompleksowych systemów inżynieryjnych lub oddzielnych sekcji, uzupełniania lub modernizowana istniejących systemów – profesjonalne instalacje grzewcze.

O Instalatorze 

W  WDS Energy solidnie i terminowo wykonują swoje obowiązki, przykładają szczególną uwagę opracowywanym kosztorysom, starannie kontrolują jakość każdego etapu realizacji projektu. Pracownicy WDS Energy to wszechstronnie wykwalifikowani specjaliści, doświadczeni nie tylko na lokalnym rynku ale również zagranicą np. w Rosji, Białorusi, na Ukrainie i Litwie. Inżynierowie, kierownicy projektów i instalatorzy wykorzystują w swojej pracy nowoczesne i w pełni sprawdzone technologie i narzędzia.

Żeby zaoferować wydajny i ekonomiczny system, sami tacy muszą być. Dlatego ich dobrze współpracujący zespół, który wie jak zoptymalizować koszty i zasoby, sprawia, że ich propozycje są naprawdę korzystne dla klientów.

Każdy etap tworzenia systemu inżynieryjnego jest zautomatyzowany i w pełni kontrolowany przez usługobiorcę — od pierwszej rozmowy do uruchomienia. Klient ma stały podgląd, który umożliwiony jest dzięki dostępowi do systemu zarządzania projektami.

Co wyróżnia tego Instalatora?

W WDS Energy realizują zadania związane z kompleksową organizacją systemów inżynieryjnych i wprowadzeniem energooszczędnych technologii, w tym autonomicznych systemów grzewczych: montaż kotłów na pellet i kotlów gazowych, instalacje palników na pellet, kolektorów słonecznych i pompy ciepła, fotowoltaiki.

Ponadto służą  swoim Klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z eksploatacją, efektywnością energetyczną oraz budową nowych mocy wytwórczych.

Celem WDS Energy jest realnie funkcjonalny, wydajny, ekonomiczny, bezpieczny i niezawodny system inżynieryjny.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora WDS Energy.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze WDS Energy?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora