E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

ML System

Firma działa na terenie całej Polski i na rynku globalnym. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Zaczernie/k.Rzeszowa. Specjalizuje się w: instalacjach fotowoltaiki klasycznej, instalacjach fotowoltaiki zintegrowanej z budownictwem oraz rozwiązaniach Smart City (carporty, pergole) Dostarcza kompleksowe rozwiązania PV – od etapu produkcji po końcową instalację. Oferta firmy skierowana jest dla klientów indywidualnych, dla firm i instytucji, dla architektów, dla rolników. Korzystając z własnego, wyposażonego w światowej klasy sprzęt zakładu produkcyjnego oraz fotowoltaicznego centrum badawczo-rozwojowego tworzy i rozwija unikatowe produkty oparte na autorskich technologiach. Firma ma już 13 przyznanych patentów, kolejne są rozpatrywane.

W tym artykule dowiesz się o:

Zapisz się do newslettera

Lokalizacja: Zaczernie/k. Rzeszowa

Na rynku od roku: 2007

Pozytywne Napięcie: 5 /5

Krótki opis Instalatora ML System

ML System S.A. to innowacyjna spółka technologiczna z własnym, wysoce wyspecjalizowanym i nowocześnie wyposażonym zapleczem badawczo-laboratoryjnym. Firma produkuje i wdraża nowoczesne rozwiązania w myśl idei BIPV, która polega na zastępowaniu tradycyjnych materiałów budowlanych elementami fotowoltaicznymi. Budynki zasilane zieloną energią to wymierne korzyści finansowe oraz znaczący krok w kierunku ochrony środowiska. Spółka jest liderem na rynku polskim i jednym z kluczowych producentów BIPV na świecie. Oferta ML SYSTEM to również fotowoltaika klasyczna, rozwiązania Smart City, szkła dla branży automotive oraz nowatorskie szyby z kropką kwantową.

O Instalatorze 

ML System projektuje i wdraża wysoce wydajne i ekonomiczne instalacje fotowoltaiczne dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Firma istnieje i działa na rynku od kilku lat – zebrane doświadczenie pozwala na błyskawiczny i rzetelny montaż instalacji fotowoltaicznych. Monterzy ML System to profesjonaliści posiadający wszystkie wymagane uprawnienia i certyfikaty. Firma posiada również własny Dział Serwisu.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Na kompleksowość działań firmy składają się następujące kroki: spotkanie z przedstawicielem, projekt, finansowanie, transport i montaż, zgłoszenie instalacji, monitoring, audyt pomontażowy. Projektują rozwiązania biorąc pod uwagę zarówno funkcjonalność budynku i wydajność instalacji, jak i rozwiązania architektoniczne. Instalacje ML System  nie tylko produkują energię elektryczną, ale i stanowią materiał budowlany, będący alternatywą dla materiałów tradycyjnych o tych samych parametrach izolacyjnych i termicznych. Jako doświadczony producent i wykonawca gwarantują indywidualność i wydajność każdego ze swoich  projektów. Zadowolenie klienta jest dla nich bowiem równie ważne, jak gratyfikacja finansowa.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora ML System.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze ML System?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora