E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora SUNTECH Polska

SUNTECH Polska to prężnie działająca firma z branży fotowoltaiki. Projektujeą, montuja i serwisują instalacje fotowoltaiczne w gospodarstwach domowych, firmach i instytucjach.

Firma powstała w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie rynku na nowoczesne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki. Dostarczają najwyższej jakości panele. Doświadczeni pracownicy są gwarancją wykonania usług SUNTECH Polska  na odpowiednim poziomie.

O Instalatorze 

Oferta SUNTECH Polska:

Fotowoltaika

Fotowoltaika to proces przetwarzania promieniowania słonecznego w prąd elektryczny z wykorzystaniem zjawiska fotowoltaicznego. 

Inteligentny dom

System sterowania domem, dzięki któremu dom staje się Twoim gospodarzem i pozwoli jeszcze bardziej korzystać z życia. Wiele monotonnych i pracochłonnych czynności wykonuje sam. Pamięta za Ciebie m.in. o wyłączaniu światła i uruchomieniu alarmu / monitoringu, dostosowuje do Twoich potrzeb funkcjonowanie całego mieszkania.

Monitoring

SUNTECH Polska wykonuje kompleksowy montaż kamer przemysłowych IP. Instalacje są wykonane na komponentach najwyższej jakości. Wysoka rozdzielczość kamer połączona z ciągłą pracą oraz możliwością zdalnego podglądu i zarządzania urządzeniami spowodowało to, że monitoring stał się najpopularniejszym sposobem zabezpieczenia obiektów publicznych i prywatnych.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Szukasz zaufanej firmy wykonującej instalacje fotowoltaiczne? Skontaktuj się z SUNTECH Polska. Doradzą i wybiorą optymalne rozwiązanie.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora SUNTECH Polska.

Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze SUNTECH Polska?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora