E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Eco Technologies

Firma Eco Technologies  powstała by promować rozwiązania oparte na odnawialnych źródłach energii i energooszczędnej technologii LED. Celem Eco Technologies jest dostarczenie nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań dla twojego domu i firmy w sposób łatwy i odpowiadający twoim wymaganiom. Doskonale rozumieją  oczekiwania klientów dlatego starają  się by oferta była kompromisem pomiędzy niską ceną a wysoką jakością.

O Instalatorze 

W skład zespołu Eco Technologies  wchodzą młodzi i ambitni ludzie posiadający szeroką wiedzę w zakresie energii odnawialnej i systemów oświetleniowych opartych na technologii LED. Nieustanne poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań oraz doskonała znajomość obecnie dostępnych technologii pozwala na profesjonalną realizację każdego zlecenia. Mają pewność że ich  klient otrzymuję sprawdzone, zgodne z obecnymi trendami i dostępną technologią rozwiązanie na miarę XXI wieku.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Firma  Eco Technologies  zapewnia wsparcie na każdym poziomie realizacji inwestycji:

Projektowanie Systemu
Instalacja Systemu
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Wykonują  projekty budowlane pod elektrownie słoneczne i turbiny wiatrowe oraz pomagają  w załatwianiu formalności związanych z przyłączeniem instalacji do sieci elektroenergetycznej.

Współpracując z Eco Technologies  – stabilnym partnerem handlowym, masz pewność, że otrzymujesz sprzęt najnowszej generacji od sprawdzonych, solidnych producentów i na atrakcyjnych warunkach handlowo-finansowych.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Falowniki fotowoltaiczne, które montuje ta firma montażowa.

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Eco Technologies.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Eco Technologies?​ Napisz do nas

Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV
Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora