E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora WILsystem

WILsystem to firma założona z pasji i chęci wpłynięcia na poprawę środowiska w naszym kraju. Jej działania skierowane są na budowanie i zarządzanie instalacjami z odnawialnych źródeł energii. Takimi niewątpliwie są: instalacje fotowoltaiczne, biogazownie, turbiny wiatrowe, magazyny energii, ekologiczne ciepłownictwo.

O Instalatorze 

WILsystemto elastyczne i kompleksowe podejście do klienta. Zajmuje się nie tylko wykonawstwem, ale również doradztwem energetycznym, bilansowaniem energii, doradztwem inwestycyjnym, pomocą w uzyskaniu dotacji, kredytów i innych źródeł finansowania, projektowaniem dobór rozwiązania dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

WILsystem to profesjonalny partner w biznesie. Przeprowadzą kompleksowo cały proces inwestycyjny związany z pozyskaniem pozwolenia na budowę, pozwoleń środowiskowych, uzyskaniem koncesji na wytwarzanie energii elektrycznej z Urzędu Regulacji Energetyki, tworzeniem modelu uczestnictwa w rynku energii z dedykowanym źródłem wytwórczym OZE dla przedsiębiorstw i JST. Tworzy koncepcje gmin zeroemisyjnych.

WILsystem to zebrany przez lata zespół doświadczonych specjalistów z dziedziny odnawialnych źródeł energii pracujących w branży od 2012 roku.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Siłą WILsystem  są wyszkolone własne ekipy montażowe o niezmiennym składzie. Firma stale podnosi kwalifikacje swoich pracowników, o czym świadczą liczne certyfikaty i autoryzacje na montaż, serwis i eksploatację urządzeń .

WILSystem to tysiące zrealizowanych instalacji w całej Polsce. Dotychczas zaufali im nie tylko klienci indywidualni, ale także duże przedsiębiorstwa i lokalne samorządy.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Falowniki fotowoltaiczne, które montuje ta firma montażowa.

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora WILsystem .

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze WILsystem ?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora