E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora AmiSter

Firma Amister od ponad 10 lat jest dostawcą systemów sterowania i rozwiązań opartych na automatyce w przemyśle motoryzacyjnym, spożywczym i AGD.
Firma Amister postanowiła się rozwinąć w eko przemyśle, czyli produkowaniu prądu na własne potrzeby zakładów produkcyjnych.

Oddział AmiPV powstał w wyniku naturalnej drogi rozwoju firmy w kierunku rozwiązań ekologicznych.

Uzupełnienie Ich  portfolio produktów dla przemysłu o instalacje PV (Fotowoltaika) to pierwszy krok do stworzenia pełnej oferty niezbędnej do optymalizacji i analizy mediów na obiektach.

Już teraz ofertę mogą uzupełnić o przemysłowe oświetlenie w technologii LED, system automatyki budynkowej (BMS), system zarządzania energią na obiekcie (EMS) oraz analizę wszystkich mediów (energia, woda, gaz).

Dążą do maksymalnej redukcji zapotrzebowania w media przez obiekty przemysłowe oraz komercyjne takie jak biurowce, hotele, obiekty użyteczności publicznej i inne.

O Instalatorze 

Poprzez odpowiedni dobór komponentów instalacji oraz pełną analizę potrzeb Amister  gwarantuje prawidłową realizację projektu oraz najkrótszy możliwy czas zwrotu inwestycji.

Ponad 10 lat doświadczenia w pracy na obiektach przemysłowych nauczyło ich profesjonalnego doboru rozwiązań dla realnych potrzeb Swoich klientów.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Amister to przede wszystkim ludzie. Załoga ponad 100 specjalistów z zakresu automatyki, robotyki, informatyki i elektryki daje gwarancję na sukces w prowadzonych projektach.

Dział AmiPV korzysta z zasobów własnych kierując specjalistów do realizacji projektu, podłączenia oraz analizy instalacji PV wykonanej dla klienta.

Proponują pomoc przy uzyskaniu finansowania inwestycji w postaci leasingu lub kredytu. Miesięczne opłaty za energie są przybliżone do miesięcznej raty leasingowej która jest kosztem w Twojej firmie. Spłacona w kilku latach inwestycja po okresie leasingu będzie już tylko produkować darmowy prąd na Twoje potrzeby !!!

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora AmiPV.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze AmiPV?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora