E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Ekogen

Ekogen jest  młodym zespołem. Budują powiązania, normy i zaufanie. Jest to potrzebny kapitał społeczny, który na etapie początkowym każdej firmy jest ważniejszy, niż kapitał finansowy. Gdyż z jednej strony dzięki takiemu kapitałowi są w stanie osiągnąć więcej niż bez niego.

Oferta Ekogen

Fotowotaika

Kolektory

Pompy ciepła

O Instalatorze 

W nieskończoność mogliby mówić jak dużym doświadczeniem w branży się charakteryzują. Wzorując się na konkurencji, mogliby wspomnieć coś odnośnie zadowolenia klientów i faktu jakimi są profesjonalistami.

Pewnie nadmieniliby o tym, że zapewniają profesjonalną obsługę od początku drogi, gdy zapada decyzja o zainwestowaniu w alternatywne źródła energii. Nie zapomnieliby o tym, że podpowiadają co zrobić by inwestycja się opłacała, że pomagają w zdobyciu dofinansowania oraz, że organizują transport i zapewniają montaż. To wszystko byłoby prawdą i mogliby jeszcze wiele rzeczy wymienić i przynudzać w nieskończoność, ale tego nie robią.

Zaznaczają tylko, że są wybuchową mieszanką różnych osobowości. Interesują się totalnie różnymi rzeczami i czytają różne książki, nie wspominając o różnych filmach, do których mają słabość. Mimo różnic między nimi, Ekogen jest zgranym zespołem.
Bez problemu się dogadują i tworzą ich mały legion, który tylko czeka by podjąć się wyzwania, które nam rzucisz.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Znika przemysł, jakim znaliśmy go jeszcze niedawno. Znikają kopalnie, i fabryki. Rosną centra usługowe, badawcze i sklepy internetowe. Z monopolu TP do darmowych połączeń wielu konkurujących podmiotów.

Ekogen ma nadzieję,że tak będzie zmieniać się też rynek energii. Z mocy wytwórczej i potęgi skoncentrowanej w paru państwowych przedsiębiorstwach dzięki innowacjom, nowym modelom biznesowym, dzięki obniżeniu kosztów inwestycji, dzięki dostępności słońca i wiatru, rynek będzie dzięki milionom mikroźródeł, energia będzie tania jak dzisiaj internet.

Ich celem jest dokonać tego tworząc Ekogen

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Ekogen.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Ekogen?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora