E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora EKOLENERGIA SP. Z O.O.

Misją EKOLENERGIA SP. Z O.O. jest czynny udział w transformacji energetyki w Polsce wykorzystującej kopalne surowce energetyczne na energetykę czystą, oszczędną, zrównoważoną a zarazem czerpiącą ze źródeł odnawialnych. 

Działania firmy skupiają się na projektowaniu oraz realizacji przemysłowych systemów fotowoltaicznych,  modernizacji istniejących systemów energetycznych (transformatory)  oraz kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw dążących do dywersyfikacji źródeł energii poprzez zastosowanie OZE. 

O Instalatorze 

W ramach działalności EKOLENERGIA SP. Z O.O., możliwe jest wyposażenie budynku w panele, które umożliwią bardziej zrównoważone pozyskiwanie prądu. Ponadto, system pozwoli na zaoszczędzenie kosztów – mimo konieczności wyłożenia pieniędzy na zainwestowanie w instalację, w niedługim czasie finanse się zwrócą, ponieważ nie będzie już konieczne płacenie rachunków za energię elektryczną. Jest to informacja szczególnie ważna dla gałęzi przemysłu, które zużywają masę prądu po to, aby maszyny i urządzenia pracowały w trybie ciągłym.

Oferta :

Fotowoltaika dla firm

Przedsiębiorstwo EKOLENERGIA SP. Z O.O.  już od wielu lat zajmuje się tworzeniem jakościowych systemów energii odnawialnej. Działania firmy kierują przede wszystkim w stronę fotowoltaiki dla firm i przedsiębiorstw. Podzespoły, z jakich korzystają zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co zapewnia ich sprawne działanie nawet przez wiele lat eksploatacji. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacja dają pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Farmy fotowoltaiczne

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala przedsiębiorstwu EKOLENERGIA SP. Z O.O.   na dostarczanie jakościowych systemów energii odnawialnej. Oferta firmy to między innymi panele fotowoltaiczne. Prezentowane systemy zostały stworzone z wykorzystaniem nowoczesnych i bardzo wytrzymałych podzespołów, co zapewnia ich sprawne działanie nawet przez wiele lat bez konieczności podejmowania jakichkolwiek prac serwisowych czy też naprawczych. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów.
 

Transformatory

MODERNIZACJA TRANSFORMATORÓW (SN/WN)

Stały serwis najlepszą receptą na ciągłość dostaw energii!!!

Ekolenergia Sp. o.o. wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku energetycznego, który w dużej części składa się z wyeksploatowanej już infrastruktury sieci średnich i wysokich napięć w Polsce i w Europie. Poza budową nowych systemów energetycznych takich jak farmy fotowoltaiczne czy grzewcze systemy pomp ciepła oferują usługi w zakresie szeroko pojętej modernizacji urządzeń transformatorowych. W wielu przypadkach budowa systemów fotowoltaicznych wymaga częściowej przebudowy linii SN / WN zabudowy lub modernizacji systemów transformatorowych.

Szkolenia

SZKOLENIA Z ZAKRESU FOTOWOLTAIKI

Tylko najwyższa jakość usług gwarancją nowoczesnych systemów fotowoltaicznych!!!

Jako pionier branży OZE w Polsce EKOLENERGIA SP. Z O.O.  czuje się zobowiązani do dzielenia się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą zdobytą w trakcie realizacji wielu systemów fotowoltaicznych. Ekolenergia Sp. z o.o. wraz z partnerem strategicznym ZDZ Katowice od 2013 roku prowadzi szkolenia dla instalatorów z zakresu Mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Kursy z zakresu fotowoltaiki prowadzone są przez inżynierów w akredytowanych przez Urząd Dozoru Technicznego laboratoriach. Na potrzeby warsztatów praktycznych zaprojektowali oraz wykonali 2 pracownie dla ZDZ Katowice oraz ZDZ Płock. 

Co wyróżnia tego Instalatora?

Korzystanie z markowych podzespołów oraz kadra doświadczonych pracowników EKOLENERGIA SP. Z O.O. daje pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem jakości wykonania oraz funkcjonalności całego systemu słonecznego.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora EKOLENERGIA SP. Z O.O.  

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze EKOLENERGIA SP. Z O.O. ?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora