E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Enervo

Wieloletnie doświadczenie pozwala Enervo na kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalizują się w branży ochrony środowiska obsługując jednostki samorządu terytorialnego, przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych w szczególności w zakresie odnawialnych źródeł energii.

O Instalatorze 

Fotowoltaika.

Od ponad 6 lat Enervo  wdraża nowoczesne rozwiązania zielonej energii zapewniające klientom niezależność energetyczną. Oferują instalacje fotowoltaiczne zarówno dla klientów indywidualnych, firmowych, jak i samorządowych. Kompleksowo realizują inwestycje od pozyskania dofinansowania, po późniejszy montaż i serwisowanie.

Dofinansowania.

Zespół ekspertów Enervo specjalizuje się w pozyskiwaniu dofinansowań z branży Ochrony Środowiska i Odnawialnych Źródeł Energii. Stale współpracują z Jednostkami Samorządu Terytorialnego na terenie całej Polski opracowując audyty energetyczne i specjalistyczne dokumentacje techniczne. Obsługują klientów indywidualnych przy programach „Mój Prąd” i „Czyste Powietrze”.

Samorząd.

Enervo  specjalizuje się w obsłudze Jednostek Samorządu Terytorialnego w zakresie szeroko pojętej ochrony środowiska i obsłudze projektów. Wieloletnie doświadczenie pozwala Enervo na szybką i rzetelną realizację Planów Gospodarki Niskoemisyjnej i Programów Ochrony Środowiska dla swoich klientów, a także sporządzenie sprawozdań z już istniejących dokumentów. Przeprowadzają inwentaryzacje i audyty oświetlenia na potrzeby pozyskania dofinansowań.

Co wyróżnia  Instalatora Enervo ?

WŁASNE EKIPY MONTAŻOWE Z UPRAWNIENIAMI UD

10 LAT GWARANCJI TOTALNEJ

UBEZPIECZENIE W CENIE MONTAŻU

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Enervo.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Enervo?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora