E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Ensol

Przeszło trzydziestoletnie doświadczenie w branży instalacyjnej i solarnej, duży potencjał produkcyjny, kadrowy i techniczny, troska o środowisko naturalne oraz ciągle rosnące ceny energii zainspirowały Ensol w 2006 roku do rozpoczęcia produkcji urządzeń solarnych. Od początku działalność firmy Ensol Sp. z o.o. ukierunkowana jest na produkcję płaskich kolektorów słonecznych i zestawów montażowych, kompletację i sprzedaż armatury solarnej oraz kompletnych zestawów solarnych. Doświadczenie Ensol  w projektowaniu i produkcji kolektorów cieczowych i hybrydowych oraz montażu instalacji solarnych i hybrydowych wykorzystują w realizacji projektów instalacji fotowoltaicznych.

O Instalatorze 

Doświadczenie Ensol  w projektowaniu i produkcji kolektorów cieczowych i hybrydowych oraz montażu instalacji solarnych i hybrydowych wykorzystują w realizacji projektów instalacji fotowoltaicznych.

Zajmują się projektowaniem i generalnym wykonawstwem takich instalacji. Mogą również zapewnić realizację inwestycji „pod klucz” – od pozyskania środków, przez dostawę i montaż, aż po serwis pogwarancyjny.

Zapewniają kompletne rozwiązania w zakresie ww. instalacji poprzez:

– pomoc w uzyskaniu dotacji do inwestycji,

-opracowanie Studium Wykonalności i Wniosków aplikacyjnych,

-wykonanie pełnej dokumentacji projektowej,

-uzyskanie niezbędnych pozwoleń,

-generalne wykonawstwo inwestycji,

-serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,

-pełne doradztwo na każdym etapie inwestycji.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Ensol proponuje najwyższej klasy urządzenia oraz konstrukcje wsporcze przeznaczone do odpowiedniego gruntu lub konstrukcji dachu. Stosują najnowocześniejsze światowe rozwiązania techniczne z inwestycji realizowanych w innych krajach i aplikują je w Polsce.

Ich  zespół zrealizował wiele projektów od 1 do 5 MW. Biorąc pod uwagę doświadczenie kadry oraz ich możliwości organizacyjno – kapitałowe Ensol  jest dobrym i godnym zaufania partnerem dla Inwestorów zainteresowanych takimi projektami.

Ensol jest dla Inwestora partnerem, który nie tylko sprawnie i prawidłowo dokona realizacji inwestycji, ale także w pełni odpowiedzialnie wywiąże się z wszelkich obowiązków serwisowo – gwarancyjnych.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Ensol.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Ensol?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora