E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Extra Energia

Firma z Województwa Śląskiego z siedzibą w miejscowości Bielsko-Biała. Działa na terenie południowej i centralnej Polski: śląskie, opolskie, małopolskie, dolnośląskie, łódzkie.
Specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, firmowych oraz rolników.
Prowadzi sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych, inwerterów solarnych oraz konstrukcji PV.

W tym artykule dowiesz się o:

Zapisz się do newslettera

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Na rynku od roku: 2018

Pozytywne Napięcie: 5 /5

Krótki opis Instalatora Extra Energia 

Ponad 20 letnie doświadczenie w branży budowlanej i instalacyjnej kadry technicznej, w tym doświadczenie w montażach dużych i małych  instalacji fotowoltaicznych oraz w montażach i modernizacjach instalacji grzewczych instalacji grzewczych opartych na kotłach, pompach ciepła czy innych energooszczędnych rozwiązaniach, skłoniło do budowania własnej marki Extra Energia, która będzie się kojarzyć z rzetelnością, zaufaniem i zadowoleniem Klienta.  

Obsługują kompleksowo zarówno inwestorów prywatnych jak i komercyjnych, zapewniając doradztwo techniczne, projekt, montaż i serwis, a ich doświadczone ekipy montażowe są przeszkolone z zakresu montażu, obsługi i serwisu oraz w pracach na wysokości.

O Instalatorze 

W ofercie asortymentowej Extra Energia znajdują się produkty sprawdzone, znanych producentów, głównie z dłuższymi gwarancjami produktowymi. Pracują narzędziami najwyższej jakości. Przy wykonywaniu zleceń stosują najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz jakości. Posiadamy ubezpieczenie OC, uprawnienia UDT, SEP.

Celem  Extra Energia jest absolutne zadowolenie klienta, potwierdzone referencjami i poleceniami.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Doświadczenie
Ciągły rozwój oferty i technologii solarnych, który  śledzą  z uwagą, pozwala im dobrze zrozumieć potrzeby swoich klientów i dostarczać im wysokiej jakości, konkurencyjne rozwiązania z dziedziny Odnawialnych Źródeł Energii.

Kompleksowość
Najwyższą jakość obsługi i zadowolenie zapewniają  poprzez indywidualne podejście i kompleksowe rozwiązania.

Jakość
Nie oferują najtańszych rozwiązań, ponieważ inwestycja w Odnawialne Źródła Energii, musi się opierać na jakości i trwałości jej elementów, dlatego zestawy Extra Energia budowane są na markowych urządzeniach o przedłużonej gwarancji.

Wsparcie
Prowadzą  doradztwo w zakresie doboru elementów i kompleksowych instalacji fotowoltaicznych oraz instalacji grzewczych. Oferują  wsparcie na każdym etapie projektu, również po jego zakończeniu.

Serwis i montaż urządzeń
Bardzo ważne jest, aby klienci Extra Energia odczuli prawdziwą rzetelność, uczciwe podejście i szybką realizację zleceń. Ich  partnerom technicznym oferują  stałą współpracę w zakresie serwisu i przeglądów technicznych instalacji fotowoltaicznych i grzewczych. Skupiają najlepszych specjalistów z doświadczeniem w branży, rozwijają  ich umiejętności poprzez liczne szkolenia i wsparcie techniczne oraz organizacyjne.

Gwarancja
Extra Energia dostarcza sprzęt z najdłuższymi gwarancjami produktowymi, zapewniającymi bezproblemowe użytkowanie instalacji.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Extra Energia. 

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Extra Energia ?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora