E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Farmy Fotowoltaiki S.A.

Farmy Fotowoltaiki S.A. – to spółka córka Berg Holding S.A., która w swoich strukturach – spółkach celowych – zakłada i buduje farmy fotowoltaiczne od 1 do 120 MW jako bezpośrednie projekty. Spółka jest blisko przedsiębiorców, którzy posiadają przestrzeń taką jak dachy hal, place lub parkingi, a prąd będą wykorzystywali dla własnych potrzeb. Nad stan zostanie odsprzedany.

O Instalatorze 

Nowe eco technologie stwarzają nowe możliwości wykorzystywania zasobów naturalnych w codziennym życiu. Fotowoltaika to nowatorska, oszczędna i ekologiczna metoda wytwarzania prądu elektrycznego za pomocą promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego – czyli powstaniu siły elektromotorycznej, która do 100% pokryje zapotrzebowanie na energię elektryczną gospodarstwa domowego lub firmy. Panele fotowoltaiczne są bezgłośne. Dodatkowe urządzenia wytwarzają hałas zbliżony do ludzkiego szeptu. Dzięki temu nie zakłócają, ani nie zagrażają środowisku, które je otacza. Budowa farm doskonale wpisuje się w trend pozyskiwania energii odnawialnej wprost z natury. Profesjonalnie projektowane i budowane instalacje są w zasadzie bezawaryjne. Komponenty, które mają kilkudziesięcioletnią gwarancję składają się na działającą, praktycznie bezawaryjną farmę fotowoltaiczną. Dzięki temu spokojnie możemy korzystać z energii przy małych nakładach prac. Już od momentu uruchomienia instalacji rozpoczyna się oszczędzanie i czerpanie korzyści. Energia wytwarzana z promieniowania słonecznego szybko dociera do odbiorców i zapewnia szybki zwrot z inwestycji.

Co wyróżnia tego Instalatora?

W celu budowy farmy fotowoltaicznej konieczne jest spełnienie odpowiednich warunków i uzyskanie koncesji oraz pozwoleń. FARMY FOTOWOLTAIKI S.A. będą procesować projekty w imieniu inwestorów zarówno pod kątem dzierżawy lub zakupu ziemi, współpracy z operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD) oraz współpracy administracyjnej.

WARUNKI BUDOWY

– Pozyskiwane dokumenty

– Decyzja Środowiskowa

– Warunki Zabudowy

– Warunki Przyłączeniowe

– Wygrana aukcja URE

– Koncesja na wytwarzanie energii elektrycznej

-Umowa na sprzedaż, bilansowanie oraz dystrybucję energii elektrycznej

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Farmy Fotowoltaiki S.A.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Farmy Fotowoltaiki S.A.?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora