E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora JBGPV

Firma  JBG-2 znana jest jako solidny producent urządzeń dla chłodnictwa i gastronomii, a także oświetlenia LED czy też kabin kriogenicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma rozszerzyła profil działalności o odnawialne źródła energii i stworzyła markę JBGPV. Tym samym, jako producent modułów fotowoltaicznych, oferują  szereg modeli  paneli fotowoltaicznych, monokrystalicznych i polikrystalicznych o różnych parametrach.

O Instalatorze 

Marka JBGPV znana dobrze w branży jako polski producent paneli fotowoltaicznych , korzysta ze sprawdzonych technologii do produkcji krzemowych modułów fotowoltaicznych i nowoczesnego parku maszyn, w tym z nowej linii do zautomatyzowanej produkcji, zapewniając maksymalną wydajność paneli fotowoltaicznych i ich najwyższą jakość. Kluczowe jest też wykorzystanie najlepszych materiałów, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Ponadto firma dysponuje nowoczesnymi metodami testowania modułów fotowoltaicznych i tym samym wszystkie elementy przechodzą restrykcyjną kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. Mocną stroną JBGPV jest też zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy starannie analizują i optymalizują proces produkcyjny, projektują i testują moduły fotowoltaiczne pod kątem jakości i trwałości, zapewniają nadzór produkcyjny, a także sprawnie realizują zadania logistyczne.

Co wyróżnia tego Instalatora?

JBGPV jako producent paneli fotowoltaicznych jest utożsamiana z doskonałą jakością i dlatego cieszą się dużym zaufaniem. JBGPV cieszy się, że mogą realizować swoje projekty dostarczając najlepsze produkty, nie zapominając o trosce o środowisko i o szacunku do natury.

W 2020 roku uruchomili w swojej polskiej fabryce na Śląsku nowoczesną linię do zautomatyzowanej produkcji i testowania modułów fotowoltaicznych. Wszystkie elementy przechodzą restrykcyjną kontrolę jakości na każdym etapie produkcji.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora JBGPV.

Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze JBGPV?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora