E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Lubie OZE sp. z o.o.

Lubie OZE sp. z o.o. to grupa osób, dla których inwestycje w odnawialne źródła energii  to nie tylko możliwość budowania pasywnego przychodu, redukowania kosztów za energie elektryczną w przedsiębiorstwach – to również inwestycja w nasze środowisko, w przyszłość naszą i naszych dzieci. 

Dla Lubie OZE sp. z o.o. ważne jest budowanie świadomości, co do słuszności zwiększania instalacji OZE w naszym kraju. Obecnie zmniejszające się zasoby węgla, wzrost emisji CO2, zwiększający się problem walki ze smogiem oraz rosnące ceny za energię elektryczną to podstawowe powody, które skłaniają do wykorzystania instalacji w odnawialne źródła energii.

O Instalatorze 

Lubie OZE zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w zieloną energię. Współpracując z przedsiębiorcami zaczynają od audytu energetycznego wraz z analizą oszczędności, propozycją oraz wykonaniem instalacji fotowoltaicznych. 

Druga forma inwestycji w OZE to możliwość budowy dodatkowego przychodu pasywnego – inwestycja w farmę fotowoltaiczną o mocy  do 1MW wraz z wykorzystaniem wsparcia rządowego – aukcji na sprzedaż energii, jak również możliwość uniezależnienia się od rozwiązań rządowych poprzez sprzedaż energii bezpośrednio do odbiorców (umowy PPA – power purchase agreement). 

Priorytetem dla Lubie OZE jest dopasowanie optymalnego rozwiązania w ramach odnawialnych źródeł energii, poprzez indywidualne spotkania, na których wyjaśnią poszczególne możliwości i etapy współpracy.  

Co wyróżnia tego Instalatora?

Rzetelność i sprawność działania Lubie OZE opiera na zespole osób doświadczonych w branży energetycznej i finansowej. 

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Lubie OZE.

Adres Siedziby Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Lubie OZE?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora