E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Maxheat

Przedsiębiorstwo MAXHEAT to rzetelny dostawca ciepła do każdego domu i biura. W zakres ich specjalności monterskich wchodzi między innymi fotowoltaika, jak i zakładanie ekologicznego ogrzewania podłogowego. Projektując i zakładając instalacje do dostarczania ciepła, dokładnie sprawdzają wszystkie aspekty, tak aby mieć pewność, że będą one służyć klientom przez wiele lat bez żadnych awarii.

O Instalatorze 

Fotowoltaika dla każdego domu
Maxheat Instaluje panele fotowoltaiczne, które generują ekologiczny prąd do wykorzystania w Twoim domu. Przed przystąpieniem do ich założenia dokonują wszelkich koniecznych pomiarów, jak na przykład poziom nachylenia dachu, jak i jego nasłonecznienia.

Dostarczają i montują wszystkie elementy takiej instalacji – moduły fotowoltaiczne, zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, inwerter, rozdzielnicę AC i punkt przyłączenia instalacji PV. Dzięki temu możesz być pewny, że wszystko będzie doskonale ze sobą współgrało. Prąd wytworzony dzięki instalacji fotowoltaicznej, można wykorzystać do zasilania grzejników elektrycznych, które ekologicznie ogrzeją cały Twój dom.

Ogrzewanie podłogowe
Maxheat  stara się, aby klienci mogli w spokoju cieszyć się nieprzerwanymi dostawami ciepła. Dlatego przygotowali ekologiczne folie i maty, których zakładanie to ich specjalność. W ogrzewaniu podłogowym wykorzystują  całą powierzchnię podłogi by równomiernie zagrzać pomieszczenie. Dlatego inwestując w nie, możesz ocieplić swój dom od podłogi aż po sam dach!

Realizacje Maxheat przede wszystkim są porządne, jak i cechują się wysokim poziomem bezawaryjności. Dzięki temu, instalacje podłogowe w Twoim domu, będą Ci służyć przez naprawdę wiele lat. Ponadto warto zadbać także o swoich pracowników – właśnie dlatego swoją ofertę kierują także do firm.
Opłaty za instalację szybko się zwracają, a koszty związane z ich utrzymaniem są niezwykle niskie. Dlatego też ogrzewanie ekologiczne to przyszłość, w którą warto zainwestować już teraz.

Co wyróżnia  Instalatora Maxheat?

INNOWACYJNA FIRMA

GOTOWOŚĆ DO WSPÓŁPRACY

KREATYWNA I ZDETERMINOWANA  KADRA

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Maxheat.

Click Here
Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Maxheat?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora