fbpx
loader

Krótki opis Instalatora Performers Group

Performers Group zrzesza wykonawców, którzy specjalnie dla Ciebie tworzą Twoją niezależność energetyczną. Nie zamykają się na rozwiązania i nie podchodzą do zleceń szablonowo. Słuchają swoich klientów i propozycje, które przedstawią, są wprost dopasowane do potrzeb klienta.

O Instalatorze 

Usługi Performers Group

FOTOWOLTAIKA

Dzięki instalacji fotowoltaicznej stajesz się właścicielem swojej własnej elektrowni! Jesteś niezależny od ciągłych wahań na rynku energii, a także dbasz o ochronę środowiska. Zacznij korzystać z niewyczerpanego źródła energii słonecznej, a co za tym idzie oszczędzać i zarabiać.

Eksperci Performers Group  dokładnie zbadają twoje potrzeby, po czym przygotują najlepsze, dostosowane do ciebie rozwiązanie. Przeprowadzą cię także przez każdy etap inwestycji i otoczą profesjonalną opieką.

POMPY CIEPŁA

Pompa ciepła to energooszczędne, komfortowe oraz przyjazne dla środowiska źródło ciepła. Sprawdza się w nowych jak i w modernizowanych budynkach. Dzięki specjalnej funkcjonalności pompa ciepła jest jedną z najbardziej przyjaznych dla środowiska metod ogrzewania, podgrzewania wody, a także chłodzenia. Zastosowana technologia pozwala na uzyskanie dużej ilości energii odnawialnej przy niewielkim zużyciu energii elektrycznej.
Dlaczego pompa ciepła?
– Zmniejsza szkodliwe dla klimatu emisje CO 2 i zużycie energii. Dzięki odpowiedniemu planowaniu i optymalnej pracy zapewnia wielokrotność mocy napędu elektrycznego wykorzystywanego do energii cieplnej. Nie potrzebna budowa komina, który przy budowie nowego domu obniża koszty instalacji w przypadku innych np. kotła gazowego.
– Ciepło środowiskowe jest bezpłatne i nieograniczone. Ponieważ ponad 75% energii pompy ciepła pochodzi ze środowiska, koszt eksploatacji pompy ciepła to tylko energia elektryczna. Ze względu na niższe koszty eksploatacji pompa ciepła spłaci za się w ciągu kilku lat. Szczególnie w nowych lub odnowionych starych budynkach pompy ciepła działają bardzo wydajnie i znacznie obniżają roczne koszty ogrzewania. Pompy ciepła są mało wymagające w utrzymaniu
– Pompy ciepła nie wymagają konserwacji w porównaniu z kotłami olejowymi, gazowymi, węglowymi. System nie musi być regularnie serwisowany przez kominiarza.

ENERGIA ELEKTRYCZNA

Optymalizacja twoich kosztów energii elektrycznej to główny cel Performers Group. Oferują usługi związane z dostawą i zarządzaniem energią elektryczną. Ich wiedza i doświadczenie pomaga im znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

Co wyróżnia  Instalatora Performers Group?

ZROBIĄ  DLA CIEBIE BEZPŁATNĄ KALKULACJĘ KOSZTÓW INSTALACJI ORAZ POTENCJALNYCH OSZCZĘDNOŚCI

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Performers Group.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Performers Group?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora