E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Xomo’s Energia

Firma została założona w 2000 roku i od początku swojej działalności zajmowała się integracją środowiska instalacyjnego oraz propagowaniem idei energetyki odnawialnej – stąd łatwo kojarząca się nazwa, a zarazem hasło „Polska Ekologia”. Ponad 20-letnie doświadczenie sprawia, że Polska Ekologia jest jedną z najbardziej doświadczonych firm działających w branży OZE. Popularyzacja energii odnawialnej została doceniona przez wiele instytucji, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia.

Obecnie w firmie przedstawić można dwa główne działy: Hurtownię Swatt.pl oraz XOMO’S Energia. Spółkami powiązanymi z Polską Ekologią są SUNEX S.A. i VESSUN Sp. z o.o., natomiast marki własne, których właścicielem jest Polska Ekologia umożliwiają promocję i dostarczenie konsumentom produktów wyłącznie najwyższej jakości.

O Instalatorze 

Xomo’s Energia to:

Ponad 20-letnie doświadczenie

Xomo’s Energia jedną z najbardziej doświadczonych firm działających w branży Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce – działamy od 2000 roku. Wybierając ich produkty stawiasz na doświadczenie.

Kompleksowa oferta rynku OZE

Dostarczą Państwu wyposażenie szeroko pojętego rynku OZE. Począwszy od fotowoltaiki, przez pompy ciepła, po zasobniki i kompleksowy asortyment kotłowni. Oferowane komponenty współpracują na najwyższym poziomie.

Wsparcie na każdym etapie

Zapewniają Państwu wsparcie na każdym etapie inwestycji. Specjaliści z  Xomo’s Energia wykonają u Państwa audyt, dobiorą odpowiednie rozwiązania i będą towarzyszyć w drodze formalności.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Najwyższa jakość, najlepsze podzespoły, gwarancja zadowolenia – dołącz do grona tych, którzy postawili na Xomo’s Energia

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Xomo’s Energia.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Xomo's Energia?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora