E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora PROSAT

Firma Prosat jest firmą która jest na rynku od ponad 30 lat i zawsze była pionierem we wdrażaniu nowych technologii. Nie inaczej jest w przypadku instalacji fotowoltaicznych.
Prosat  jest  w stanie kompleksowo obsłużyć klienta w zakresie doboru, sprzedaży oraz montażu instalacji na dachu. Firma sama wykorzystuje energię odnawialną w swoim sklepie w Raciborzu, posiada turbinę wiatrową (wiatrak) o mocy 2,8 kWp, produkujący energię z wiatru, jak również instalację fotowoltaiczną o mocy 14,4 kWp.

O Instalatorze 

Pracownicy Prosat posiadają wszystkie konieczne uprawnienia i doświadczenie do doboru oraz montażu instalacji fotowoltaicznej. Zapewniają pomoc w komunikacji z dostawcą energii i załatwieniu formalności z przyłączeniem instalacji do sieci elektroenergetycznej.
Oferta Prosat:

Technika ogrodowa

Technika grzewcza

Fotowoltaika

Pompy Ciepła

Roboty koszące

Rekuperacja ciepła

Co wyróżnia tego Instalatora?

Gama produktów firmy PROSAT nie ogranicza się jedynie do części ekspozycyjnej. Każdy oddział posiada ogromne zaplecze magazynowe, a pracownicy PROSAT są zawsze otwarci na zapytania i zlecenia zamówień produktów według indywidualnych preferencji klientów.

W ramach sprzedaży PROSAT jest możliwość bezpłatnej dostawy towaru do domu klienta (pytaj sprzedawcę). Oferują również system zakupów ratalnych na bardzo korzystnych warunkach, z szybką decyzją kredytową i bez zbędnych formalności. W standardzie zapewniają ponadto kompleksowy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny na wszystkie zakupione produkty, bogatą ofertę akcesoriów i dostęp do pełnej bazy części zamiennych.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora PROSAT.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze PROSAT?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora