E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora RAFAŁ Fotowoltaika

Rafał Fotowoltaika jest polską firmą z wieloletnim doświadczeniem. Są specjalistami w dostarczaniu kompletnych i sprawdzonych rozwiązań z branży energetyki słonecznej. Ich systemy fotowoltaiczne przeznaczone są dla gospodarstw domowych (małe instalacje) oraz firm (farmy fotowoltaiczne), przetestowane i zoptymalizowane w Niemczech, oparte na europejskich, certyfikowanych komponentach. Montowane przez przeszkolone ekipy.

O Instalatorze 

Etapy pracy Rafał Fotowoltaika

  1. KONSULTACJA

Spotkanie, aby omówić szczegóły współpracy, a także możliwości instalacji fotowoltaicznej. Przeanalizują również rentowność Twojej inwestycji, aby pokazać jak panele słoneczne mogą znacząco zmniejszyć Twoje opłaty.

  1. PROJEKTOWANIE

Na tym etapie dobiorą optymalną elektrownie fotowoltaiczną dla Twoich potrzeb i wybiorą najlepsze miejsce na jej montaż. Przeprowadzą również dla Ciebie komputerową wizualizację inwestycji, a także przygotują symulację poziomu nasłonecznienia na danym terenie.

  1. MONTAŻ

W dogodnym dla Ciebie terminie dostarczą na miejsce panele słoneczne najwyższej jakości. Następnie zapewnią ich profesjonalny montaż i budowę kompletnej instalacji fotowoltaicznej „pod klucz”.

  1. MONITORING I GWARANCJA

Po kompleksowym montażu zajmą się monitorowaniem parametrów i będą sprawować nadzór nad instalacją. Zapewnią również gwarancję producenta, oraz pomogą  ubezpieczyć instalację.

  1. TWOJA OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA

Po uruchomieniu instalacji nie musisz już nic więcej robić. Panele fotowoltaiczne zaczną dla Ciebie pracować, aby każdego dnia zmniejszać Twoje rachunki, oszczędzać pieniądze, oraz poprawiać środowisko w jakim się otaczasz.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Rafał Fotowoltaika  to firma , która jest specjalistą w dostarczaniu kompletnych i sprawdzonych rozwiązań z branży ENERGETYKI SŁONECZNEJ.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora RAFAŁ Fotowoltaika.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze RAFAŁ Fotowoltaika?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora