E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Solar – Energreen

Firma Solar – Energreen specjalizuje się w pozyskiwaniu energii ze źródeł odnawialnych z wykorzystaniem innowacyjnych technologii w postaci instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

Współpraca z czołowymi producentami tych rozwiązań oraz bazowanie na ich wieloletnim doświadczeniu gwarantuje najwyższą jakość produktów i usług. Indywidualne podejście obejmuje kompleksową obsługę, począwszy od profesjonalnego doradztwa, poprzez projektowanie, a skończywszy na realizacji instalacji fotowoltaicznych oraz montażu pomp ciepła. Oferują nowoczesne i wydajne rozwiązania zarówno dla gospodarstw domowych, jak i obiektów przemysłowych. Konsekwentnie i z zaangażowaniem realizują  swoje motto: CZYSTA ENERGIA – CZYSTY ZYSK.  Stawiają na sprawdzone, certyfikowane produkty w rozsądnej cenie, dzięki którym mogą zapewnić niezawodne i przyjazne środowisku instalacje pozwalające znacząco obniżyć rachunki za prąd i ogrzewanie. Klienci Solar – Energreen mogą liczyć na precyzyjny dobór instalacji, dostosowany do ich indywidualnych potrzeb.

O Instalatorze 

Solar – Energreen oferuje:

Wysokiej klasy rozwiązania technologiczne:

Instalacje fotowoltaiczne – od projektu do realizacji – oparte na czołowych producentach paneli fotowoltaicznych, inwerterów i certyfikowanych systemach montażowych.

Pompy ciepła marki VAILLANT oraz BOSCH w zakresie doboru i montażu.

Instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła to inwestycja w przyszłość, która się opłaca.

Zapraszamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia Solar – Energreen!

Co wyróżnia tego Instalatora?

Swoją wiedzę z Solar – Energreen wykorzystują aby sprostać oczekiwaniom klientów w zakresie opłacalności, sprawności i wydajności inwestycji. Rzetelność ichj pracy przekłada się na bezpieczeństwo funkcjonowania instalacji oraz komfort jej użytkowania.

Solar – Energreen proponujep produkty posiadające niezbędne certyfikaty i podlegające stałej kontroli jakości oraz testom wydajności. Jako Autoryzowany Serwis Fronius Service Partner zapewniają usługi serwisowe z najwyższej półki.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Solar – Energreen.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Solar – Energreen?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora