E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Solar Smart

Wybierając instalację fotowoltaiczną zabezpieczasz swoją przyszłość energetyczną na co najmniej 25 lat. Dlatego Twój wybór nie może być przypadkowy i oparty o nierzetelną wiedzę.

Solar Smart  chce Ci w tym pomóc – uczciwie i z pełną odpowiedzialnością przekazując swoje doświadczenia oraz wiedzę tak, abyś był świadomy wyboru.

Wiedzą, że błąd przy zakupie instalacji fotowoltaicznej to ciężar na wiele lat, którego nie chcą brać na barki swojej reputacji. Z tą misją pragną wspomóc swoich klientów w wyborze rozwiązań optymalnych.

Wychodzą  z założenia, że  klienci nie muszą być fachowcami z fotowoltaiki, aby właściwie wybrać i uniknąć porażek!

Wiedzą, że w mnogości oferty rynkowej dostawców instalacji fotowoltaicznych powstało wiele mitów. Pozwól doświadczonym ekspertom z branży wspomóc Cię w tym niełatwym wyborze.

Swoim klientom doradzają, aby kierowali się jakością proponowanych rozwiązań jak i produktywnością w planowanym okresie 25 lat eksploatacji.

Takie parametry jak stopień degradacji modułów czy współczynnik temperaturowy mocy modułów to najlepsze, chociaż nie jedyne wyznaczniki jakości każdej instalacji fotowoltaicznej. Większa produktywność to również więcej wyprodukowanej energii w skali roku, a przez to szybszy zwrot z inwestycji dla użytkownika.

Jest wiele innych aspektów decydujących o wyborze instalacji fotowoltaicznej dopasowanej do konkretnego klienta, lokalizacji inwestycji, typu dachu i gruntu, które szczegółowo omawiają nasi eksperci podczas spotkań.

O Instalatorze 

Solar Smart   swoje  produkty kierują  głównie do małych i średnich firm, ale także do klientów indywidualnych, którzy są świadomi korzyści płynących z zasilania energią słoneczną, a także cenią sobie niezależność, jakość, niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Weryfikują, porównują i testują wybrane przez nich produkty.
Są  wybredni. Selekcjonują dostępne moduły tak długo, aż uzyskają  pewność, że mają  dokładnie to, czego potrzebują klienci.

Mają  ambicje, aby zmienić polską energetykę w takim stopniu, który przełoży się na wyraźną zmianę otoczenia i komfortu życia. Wykorzystując energię słoneczną, jako alternatywne źródło energii sprawiją, że nasze środowisko będzie zdrowsze i bezpieczniejsze. Natura poprzez energię słoneczną daje nam taką możliwość – korzystajmy z niej.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Instalacje fotowoltaiczne Solar Smart wytwarzają znacznie więcej energii, niż wynosi przeciętna rynkowa przy takiej samej ilości promieniowania słonecznego! Jak to możliwe?

– Ponad 9 lat doświadczenia w branży fotowoltaicznej sprawia, że są ekspertami wyposażonymi w wiedzę o fotowolatice w Polsce i na świecie; nabyli umiejętność monitorowania rynku pod wieloma aspektami, istotnymi z punktu widzenia dostawców najlepszych rozwiązań fotowoltaicznych.

– Zespół Solar Smart powstał dzięki wiedzy i doświadczeniu pasjonatów energii słonecznej pracujących uprzednio w różnych firmach fotowoltaicznych w Polsce i Europie.

– Starannie zaplanowali proces selekcji komponentów wchodzących w skład oferowanych przez nich instalacji fotowoltaicznych.

– Stawiają  na jakość i bezpieczeństwo bez kompromisów – mówią NIE niskiej jakości produktom zagrażającym życiu instalatorów i użytkowników. To wartości, których nie da się wycenić, a które w niskobudżetowych instalacjach fotowoltaicznych nie są uwzględniane i nie dają gwarancji bezpieczeństwa.


– Posiadają  własną instalację badawczą, złożoną z komponentów różnych producentów, w tym konkurencji, która pozwala na przeprowadzanie testów i pomiarów, a także monitorowanie produktywności każdego badanego urządzenia.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Solar Smart

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Solar Smart ?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora