E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Sun Eko Energy Sp. z o.o.

Firma z Województwa Śląskiego z siedzibą w miejscowości Bialsko-Biała. Działa na terenie miast: Bielsko-Biała, Oświęcim, Kęty, Andrychów, Wadowice, Katowice, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Wodzisław Śląski, Częstochowa, Żywiec, Cieszyn, Ustroń, Kraków, Opole, najczęściej w promieniu do 250 km od siedziby firmy.
Specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, firmowych oraz rolników.
Prowadzi sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych, inwerterów solarnych oraz konstrukcji PV.

W tym artykule dowiesz się o:

Zapisz się do newslettera

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Na rynku od roku: 2018

Pozytywne Napięcie: 5 /5

Krótki opis Instalatora Sun Eko Energy Sp. z o. o

Sun Eko Energy Sp. z o.o. jest firmą wywodzącą się z rynku budowlano-instalacyjnego. Głównym celem działalności spółki jest zwiększanie w społeczeństwie świadomości o korzyściach wynikających z pozyskiwania energii elektrycznej i cieplnej z promieniowania słonecznego, korzyściach zarówno finansowych, jaki i dla otaczającej nas przyrody. Współpracując z Sun Eko Energy Sp. z o.o.  dowiesz się jak szybko i tanio obniżyć cenę prądu w firmie lub w domu. Oferują  tanie, ekologiczne źródło prądu, fotowoltaika i oszczędność na rachunkach za prąd  to rzeczywistość poświadczona zadowoleniem klientów.

O Instalatorze 

Proces inwestycyjny w obszarze systemów energii odnawialnych:

Etap I

Dobór odpowiednich podzespołów (moduły fotowoltaiczne, falownik solarny) na podstawie przesłanych danych. Przygotowanie oferty cenowej na podstawie projektu koncepcyjnego uwzględniającego straty powodowane cieniowaniem.

Etap II

Analiza projektu koncepcyjnego wspólnie z inwestorem, podpisanie umowy na usługi Sun Eko Energy Sp. z o.o. Dostawa zakontraktowanych podzespołów instalacji fotowoltaicznej.

Etap III

Rozpoczęcie realizacji inwestycji. Budowa elektrowni słonecznej trwa od jednego dnia do kilkunastu tygodni w zależności od stopnia skomplikowania projektu.

Etap IV

Udzielnie gwarancji na produkty Sun Eko Energy Sp. z o.o.  oraz kompleksowa bezpłatna pomoc związana bezpośrednio z działaniem systemu.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Sun Eko Energy Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą, montażem oraz pełną obsługą urządzeń do pozyskiwania energii odnawialnej. Zapewniają, że zainwestowane w ten sposób pieniądze przyniosą rzeczywisty efekt, w postaci niższych rachunków za energię. W swojej ofercie posiadają zestawy przydomowych elektrowni słonecznych, fotowoltaicznych, opartych na markowych podzespołach. Ścisła współpraca z partnerami pozwala im oferować Wam, Drodzy Klienci, najlepsze na rynku ceny.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Sun Eko Energy Sp. z o.o.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Sun Eko Energy Sp. z o.o.?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora