E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Tom Solar Fotowoltaika

Tom Solar Fotowoltaika zajmuje się montażem i kompleksową obsługą instalacji fotowoltaicznych dla domów i przedsiębiorstw. Przyświeca nam idea wykorzystania odnawialnych źródeł energii do znacznego obniżenia kosztów energii elektrycznej. Mając łatwy dostęp do nowoczesnych technologii, warto je wykorzystać do poprawy jakości swojego życia, przy okazji dokładając swoją cegiełkę do ochrony środowiska, korzystając z zielonej energii.

O Instalatorze 

Oferta :

Panele Fotowoltaiczne

Wykorzystywane przez Tom Solar Fotowoltaika technologie są najnowocześniejszymi jakie aktualnie znajdują sie na rynku. Wybierając firmę Tom Solar Fotowoltaika mogą być państwo pewni, że produkty są najlepszej jakości. 

Pompy ciepła

Ekonomiczne, komfortowe i przyjazne środowisku ogrzewanie w Twoim domu. Nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie stosowane w budynkach nowych i modernizowanych. Najtańszy i dobrze pasujący do fotowoltaiki sposób ogrzewania. Tom Solar Fotowoltaika zajmuje się sprzedażą urządzeń, serwisem oraz instalacją. 

Instalacje elektryczne

Ekipa z uprawnieniami i doświadczeniem zawodowym wykona wszelkie prace elektryczne od A do Z. Stworzą całą instalację elektryczną w nowych budynkach, a także wykonają lub naprawią w remontowanych. Tom Solar Fotowoltaika gwarantuje fachowość, solidność i uczciwość. 

Rekuperacja

Nowoczesny sposób instalacji, polecany szczególnie dla nowych i dobrze ocieplonych budynków lub inwestorów, którzy cenią sobie ekonomiczność. Pozwala zarazem zadbać o środowisko i o swoją kieszeń ograniczając zużycie energii. Eliminuje problemy stwarzane przez metodę grawitacyjną w dobrze uszczelnionych domach. 

Co wyróżnia tego Instalatora?

Tom Solar Fotowoltaika jest w stanie zagwarantować najwyższej jakości obsługę każdego zamówienia.

Szybka Realizacja

Wykwalifikowany Zespół

Wysoka Jakość

Prawidłowy Montaż

Najnowocześniejsze  technologie

Oszczędność Pieniędzy

Gwarancja

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Tom Solar.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Tom Solar?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora