E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora ENERGE

Firma ENERGE działa na rynku odnawialnych źródeł energii od 2014 roku. Projektuje więc i instaluje elektrownie fotowoltaiczne w województwie świętokrzyskim oraz regionach sąsiednich już od wielu lat. Przez ten czas zgromadzili wiele cennego doświadczenia, co w połączeniu z szeroką wiedzą na temat instalacji fotowoltaicznych i konkurencyjnymi cenami, pomogło im  uzyskać pozycję lidera branży OZE. W skład zespołu ENERGE  wchodzą wyłącznie doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy starają się zawsze wychodzić na przeciw oczekiwaniom klienta i dbać o wysoki poziom jego zadowolenia. Dzięki temu zgromadzilijuż wielu usatysfakcjonowanych klientów, którym domowe elektrownie fotowoltaiczne pomogły nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale też zadbać o środowisko.

O Instalatorze 

Firma oferuje  kompleksowe usługi w dziedzinie projektowania i instalacji elektrowni fotowoltaicznych. Jeśli myślisz o założeniu domowej elektrowni fotowoltaicznej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

ENERGE zapewnia kompleksową obsługę w zakresie instalacji fotowoltaicznych tzn. audyt lokalizacji, dobór optymalnych rozwiązań, doradztwo w kwestii dofinansowania, transport, budowę i przyłączenie instalacji do sieci OSD oraz serwis wszystkich elementów składowych instalacji, w tym paneli słonecznych.

DORADZTWO I POMOC W ZAKRESIE ROZWIĄZAŃ PROEKOLOGICZNYCH

ENERGE oferuje  również wsparcie w zakresie innych działań proekologicznych, z których mógłby skorzystać klient np. ciepłownictwa (pompy ciepła) i elektromobilności (auta elektryczne). Współpracują przy tym z firmami specjalizującymi się w danej dziedzinie OZE.

DZIAŁALNOŚĆ EDUKACYJNA W UJĘCIU EKONOMICZNYM DLA W/W ZAGADNIEŃ.

ENERGE prowadzi  działalność edukacyjną w ujęciu ekonomicznym dla zagadnień takich jak: instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła czy elektromobilność. Wsparcie firy dedykowane jest zarówno obecnym, jak i potencjalnym użytkownikom odnawialnych źródeł energii.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Energe to firma specjalizująca się w projektowaniu i instalacji elektrowni fotowoltaicznych na terenie województwa świętokrzyskiego i całego kraju. Pomoże Ci postawić domową elektrownię fotowoltaiczną i zadba o to, aby zoptymalizować proces pozyskiwania energii. Jeśli chcesz zaoszczędzić na energii elektrycznej, jednocześnie dbając o środowisko, nie zwlekaj i już dziś zainstaluj panele fotowoltaiczne w swoim domu, gospodarstwie lub budynkach firmowych!

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora ENERGE.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.

Chcesz dodać recenzje o instalatorze ENERGE ?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora