E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego

Spółka Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego to zespół Specjalistów do spraw energetyki z wielu gałęzi nauki i gospodarki (elektroenergetyka, gazownictwo, odnawialne źródła energii, oświetlenie, ciepłownictwo itd.). Dzięki zaangażowaniu osób o tak wszechstronnej wiedzy z tej dziedziny mogą  z dumą przyznać, że energetyką zajmuje się kompleksowo. Dla firm, które zdecydowały się na współpracę oznacza to, że żaden koszt związany z energetyką ich przedsiębiorstw nie zostanie pominięty. Kadrę zarządzającą tworzą osoby związane z branżą od lat, które doświadczenie zdobywali w pracy i współpracy z największymi koncernami energetycznymi w Polsce. Wprowadź nas do Twojej firmy, a Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego  da Ci dowód naszych kompetencji i profesjonalizmu.

O Instalatorze 

Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego  zapewnia bezpieczną i przewidywalną przyszłość poprzez kompleksowe doradztwo i wykonawstwo energetyczne. Zaoszczędzą Twój czas i pieniądze.

W Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego wierzą, że dzięki praktycznemu wykorzystaniu swojego doświadczenia i wiedzy mogą pomóc Przedsiębiorcom w Polsce oraz przysłużyć się światu.

Co wyróżnia tego Instalatora?

UCZCIWOŚĆ

KOMPETENCJA

DOŚWIADCZENIE

ELASTYCZNOŚĆ

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora PCDE.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze PCDE?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora