E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Etikon

Firma Etikon powstała w roku 2012. Początkowo zajmowali się sprzedażą produktów z dziedziny elektroniki użytkowej. Dzięki temu zdobyli bezcenne doświadczenie oraz kilkanaście tysięcy zadowolonych klientów. Z czasem swoją ofertę poszerzyli o usługi, budowy instalacji fotowoltaicznych, łącząc nabyte wcześniej doświadczenia oraz wypracowane relacje handlowe z długoletnimi partnerami biznesowymi szybko okazało się iż oferta Etikon zyskała przychylność w oczach klientów.

O Instalatorze 

Firma Etikon oferuje kompleksową obsługę oraz serwis przy dostawie oraz montażu instalacji fotowoltaicznych. Zapewniają  swoim klientom fachowe doradztwo oraz komfort prowadzonej na całym etapie inwestycji. Dzięki nowoczesnym technologiom Etikon  zapewnia swoim  Klientom realne korzyści ekonomiczne, dbając przy tym o środowisko. Każdy nowy projekt traktują  indywidualnie. Weryfikują  potrzeby oraz możliwości i szukają optymalnych rozwiązań.

Co wyróżnia Instalatora Etikon?

To co robią, robią z pasją oraz świadomością, iż zmieniają świat na lepszy a potwierdzeniem działań firmy Etikon są zadowoleni klienci.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Etikon.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Etikon?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora