E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Sun Invest 

Odnawialnymi źródłami energii Sun Invest Sp. z o.o. zajmuje się od 8 lat. Pierwsze kroki w branży OZE stawiali na rynkach Europy Zachodniej, gdzie budowali wysokiej klasy mikroinstalacje fotowoltaiczne. Zdobyte w tamtym czasie doświadczenie, a także nawiązane liczne kontakty z dostawcami wysokiej klasy komponentów i dogłębne poznanie branży pozwala im dzisiaj wprowadzać na polski rynek nową, wysoką jakość instalacji fotowoltaicznych.

O Instalatorze 

Sun Invest montuje y instalacje fotowoltaiczne, zaprojektowane wyłącznie przez ich biuro projektowe, tylko na sprawdzonych i markowych komponentach, za które bierą pełną odpowiedzialność. Ekipy monterskie Sun Invest są sukcesywnie doszkalane poprzez udział w licznych szkoleniach, które podnoszą ich kompetencje i pozwalają na realizację nawet najtrudniejszych wyzwań montażowych w profesjonalny sposób.

Oferta Sun Invest

Mikroinstalacje fotowoltaiczne dla domów

Fotowoltaika dla firm i rolników

Pompy ciepła

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Co wyróżnia tego Instalatora?

Do tej pory  w Sun Invest  zrealizowali  ponad 500 projektów, zainstalowali ponad 10000 modułów PV i pozyskali  ponad 130 dotacji na sfinansowanie instalacji fotowoltaicznych. Zaufało im przeszło  400 klientów, a łączna moc zrealizowanych elektrowni słonecznych przekroczyła  3 GWh co w przeliczeniu na redukcję emisji CO2 do atmosfery daje w przybliżeniu ponad 1000 Ton rocznie!

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Sun Invest.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Sun Invest?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora