E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Zapisz się do newslettera

Lokalizacja: Poznań

Na rynku od roku: 2018

Pozytywne Napięcie: 5 /5

Krótki opis Instalatora Adapia Energy  

Adapia Energy to firma działająca w branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) z doświadczeniem w projektowaniu oraz realizacji nowoczesnych instalacji, takich jak: fotowoltaika, pompy ciepła, rekuperacja. Doradzają, instalują, montują  i wspierają finansowo. To wszystko elementy ich oferty, która ma za zadnie przekonać Państwa do OZE, które są przyszłościowym rozwiązaniem. 

O Instalatorze 

Montaż paneli słonecznych lub pomp ciepła to wyjście naprzeciw najnowszym technologiom, które są jak najbardziej godne polecania. Liczne zalety tych rozwiązań są przyczyną tak dużego wzrostu zainteresowania, np.: fotowoltaiką. Adapia Energy  zachęca do skorzystania z  oferty, ponieważ cenią sobie najbardziej zadowolenie Klientów. Właśnie to jest dla Adapia Energy wyznacznikiem pomyślnie zrealizowanego projektu. Fotowoltaika i pompy ciepła to przyszłość grzewcza, którą można mieć już teraz w swoim domu.

Oferta

– Fotowoltaika

– Pompy ciepła

– Rekuperacja

– Ogrzewanie podłogowe

– Magazyny energii

– Ładowarki do samochodów elektrycznych

Instalacje fotowoltaiczne są w Adapia Energy  rekomendowane i wspierane w zakresie finansowania w dedykowanych eko-produktach bankowych.

Co wyróżnia  Instalatora Adapia Energy?

-Doświadczeni instalatorzy

Stawiający zarówno na praktykę, jak i profesjonalną ciągłą edukację, zapewniającą kwalifikacje zespołu na najwyższym poziomie. Zdobywane autoryzacje instalacyjne, gwarantują klientom jakość montażu zgodną z wymogami producentów sprzętu i warunkami gwarancji. Montaż pomp ciepła czy montaż paneli fotowoltaiczny wymaga pracy doświadczonych specjalistów. W Adapia Energy  dokładają  wszelkich starań do rozwoju technologii, ale również pracowników.

– Dobrze się układa

Wszystkim swoim klientom Adapia Energy służy rzetelną poradą oraz pozytywnym nastawieniem do pracy. A to co ich wyróżnia to otwartość na Klienta i jego propozycje. Fotowoltaika czy pompy ciepła ten wybór pozostawiają Państwu. Oczywiście z chęcią pomoga, doradzą i podzielą się doświadczeniem, tak aby podjęte decyzje były oparte o dokładne i wartościowe informacje.

– Satysfakcja

Adapia Energy zawsze zabiega o to, żeby razem z instalacjami realizowanymi przez ich zespół, Klient w pakiecie wraz z usługą montażu, otrzymywał satysfakcję z inwestycji. Jak widać czynników do połączenia jest bardzo dużo, jednak udaje się to pogodzić. Fotowoltaika, rekuperacja czy pompy ciepła to sprawdzone technologie, których działania są pewni. Zdobyte doświadczanie pozwala im oferować produkty wysokiej jakości, a tym samym gwarantować Państwu maksymalne zadowolenie z inwestycji.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Adapia Energy.

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Adapia Energy?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?
Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora