E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Brewa Sp. z o.o. Sp. K.

Specjalnością  Brewa  jest energooszczędność. Wiedzą  jak zmniejszyć zużycie energii z różnych mediów i budować niezależność energetyczną! Stosują odnawialne źródła energii takie jak fotowoltaika, pompy ciepła czy kolektory słoneczne. Kierują swoją   ofertę do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do gospodarstw domowych.  W Brewa wiedzą, że wszelkie budynki mogą być energooszczędne a także samodzielnie mogą energię produkować. Są przekonani, że ekologia to nie tylko hasło, ona po prostu się opłaca!

O Instalatorze 

– Brewa – kompleksowe rozwiązania szyte na miarę. 

Opracują rozwiązania, które pomogą Ci uzyskać niezależność energetyczną. Działają  kreatywnie, za każdym razem tworząc rozwiązania dopasowane do Klienta.

– Obsługa od A do Z

W Brewa troszczą się o wszystko – od doradztwa i formalności, przez projekt, aż po montaż i serwis. Ty możesz spać spokojnie, czekając aż zielona energia popłynie także do Ciebie.

 – Zadbają  o korzystne formy finansowania

Dobiorą  odpowiednią formę finansowania inwestycji i zadbają, by na każdym etapie wyważyć między jakością instalacji a kosztem jej powstania i eksploatacji.

– Pomogą i uzyskać dofinansowanie

Pomogą  merytorycznie i formalnie – przeanalizują Twoje potrzeby, wybiorą  odpowiednie formy dofinansowania i pomogą zgromadzić dokumentację oraz wysłać odpowiednie wnioski. Tak, by ostateczny koszt inwestycji po Twojej stronie był niższy.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Jakość, z którą wejdziesz w XXI wiek pewnym krokiem

BREWA tworzy  niezawodne instalacje, które posłużą bez awarii nawet kilkadziesiąt lat. Inwestujesz raz, a korzyści odczuwasz przez wiele lat. Jeśli narzekasz na zbyt wysokie rachunki za prąd, czas to zmienić! Możesz wiele oszczędzić nawet, jeśli zdecydujesz się na najmniejszą instalację fotowoltaiczną. Pobierana w pierwszej kolejności energia wyprodukowana z zasobów naturalnych pozwala zredukować koszty płatnej energii elektrycznej nawet o 90%, co potwierdzają rachunki naszych Klientów.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Falowniki fotowoltaiczne, które montuje ta firma montażowa.

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Brewa.

Slide Heading
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit Ut elit tellus.
Click Here
Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Brewa?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora