E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora ELSETT

Firma ELSETT istnieje od 1987 roku. Działa na szeroko pojętym rynku branży elektronicznej z orientacją na ochronę środowiska i nowe technologie. Firma sukcesywnie się rozwija i wytycza nowe cele na przyszłość, podążając za najnowszymi rozwiązaniami zielonych technologii. 

O Instalatorze 

ELSETT  zajmuje  się kompleksowym wykonaniem instalacji do pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych tj, paneli fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych oraz przydomowych elektrowni wiatrowych. Prowadzi swoich klientów od projektu aż do momentu uruchomienia instalacji. Satysfakcja i zadowolenie klienta jest dla ELSETT najważniejsze. Od wielu lat oferuje Państwu najwyższej jakości energooszczędne urządzenia codziennego użytku takie jak sprzęt RTV oraz AGD, jest  także wyłącznym dystrybutorem produktów  firmy GRASSLIN.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Idea ELSETT zielone technologie zrodziła się z zachwytu nad nieskończoną energią słońca i wiatru oraz z wiary w skuteczność i wydajność zielonych technologii. Korzysta z nowoczesnych rozwiązań, aby czerpać energię z odnawialnych źródeł i nie eksploatować zasobów naturalnych.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Falowniki fotowoltaiczne, które montuje ta firma montażowa.

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora ELSETT.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze ELSETT?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora