E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Lion Energy Group

Od 2013 roku Lion Energy Group projektuje i buduje instalacje fotowoltaiczne w całej Polsce. Zainstalowali 40 tysięcy paneli w ponad 500 inwestycjach dla rolnictwa i biznesu, zamieniając światło słoneczne w ponad 12 MWh elektryczności i 6 milionów złotych zaoszczędzonych na rachunkach za prąd.

O Instalatorze 

Oferta Lion Energy Group:

Instalacje fotowoltaiczne dla firm

Przedsiębiorcy decydujący się na fotowoltaikę w swoich firmach mogą liczyć na dodatkowe formy wsparcia lub obniżenia kosztów inwestycji, takie jak leasing, którego rata zbliżona do tej za opłaty za energię elektryczną. Całość inwestycji stanowi koszt firmy, co daje możliwość odliczenia pełnego 23% VATu i amortyzacji na poziomie 10%.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu

Przydomowa instalacja fotowoltaiczna to wieloletnia inwestycja, ale może zwrócić się już w ciągu kilku lat użytkowania. Korzystanie z energii wyprodukowanej przez panele słoneczne pozwala zredukować kwoty rachunków nawet o 90%. Panele fotowoltaiczne Lion Energy Group objęte są 25-letnią gwarancją wydajności, a instalacja jest całkowicie bezobsługowa. Decydując się na instalację fotowoltaiczną w swoim domu, można skorzystać z różnych form finansowania. Właściciel budynku może też skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej, czyli odliczyć wydatki na termomodernizację od podstawy opodatkowania.

Instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw rolnych

Instalacje fotowoltaiczne umożliwiają gospodarstwom rolnym osiągnięcie wysokiej niezależności energetycznej, odciążając istniejącą sieć i minimalizując ryzyko awarii. Co więcej energia jest przyjazna dla środowiska.

Co wyróżnia  Instalatora Lion Energy Group?

Jakość

Tworzą niezawodne instalacje fotowoltaiczne, która są objęte 25-letnia gwarancja wydajności. Zyskali zaufanie klientów i wybudowali ponad 600 instalacji w całej Polsce o jednostkowej mocy 20-50 kW.

Finansowanie

Przeanalizują Twoje potrzeby i przygotują dokładną wycenę instalacji wraz ze wstępnym kosztorysem. Pomogą z pozyskaniem dofinansowania do fotowoltaiki. Przygotowują i zajmują się wszystkimi formalnościami niezbędnymi do sfinalizowania transakcji.

Oszczędność

Korzystając z energii elektrycznej, którą sam wytworzysz, oszczędzasz nawet do 90% na rachunkach za prąd. Dodatkowo zyskujesz niezależność od podwyżek, nawet jeśli Twój dostawca energii elektrycznej podniesie opłaty za jej zużycie. Inwestycja w instalacje fotowoltaiczne zwróci się średnio w ciągu 6 lat.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Lion Energy Group.

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Lion Energy Group? Napisz do nas
Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?
Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.