E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Sunpark Polska Sp. z o.o. 

Sunpark Polska Sp. z o.o. udostępnia na rynku polskim najnowsze rozwiązania pomagające wyprodukować czystą energię. Nie ma znaczenia czy jest to system dla oświetlenia domku letniskowego, willi za miastem, wolnostojącej elektrowni słonecznej czy też zabudowę dachów hal fabrycznych czy budynków gospodarstw rolniczych, Sunpark Polska dostarcza kompletne systemy opracowane i przygotowane na indywidualne zamówienie. Od projektu do ostatniej śrubki, wszystko jest perfekcyjnie przygotowane.

O Instalatorze 

Oferowane przez Sunpark Polska  Sp. z o.o.  systemy fotowoltaiczne mogą być zastosowane na wiele sposobów. Na dachy skośne, płaskie, hale fabryczne, budynki gospodarskie jak również jako wolnostojące farmy fotowoltaiczne i systemy nadążne.

– MODUŁY FOTOWOLTAICZNE

Moduły fotowoltaiczne zwane również bateriami słonecznymi produkują energię elektryczną. Najpopularniejsze są moduły krzemowe mono i polikrystaliczne oraz cienkowarstwowe amorficzne.

-ZESTAWY FOTOWOLTAICZNE

Moduły, falownik, mocowania, okablowanie, wszystko to dobrane i dopasowane. Najprostszy sposób na dobrą instalację fotowoltaiczną.

– FALOWNIKI

Falownik ma za zadanie zamienić energię elektryczną prądu stałego na prąd zmienny, który może być wykorzystany w gospodarstwie domowym lub oddany do sieci energetycznej.

-INSTALACJE FIRMOWE

Firmy, posiadające odpowiednie dachy mają możliwość zaoszczędzić spore wydatki na energię elektryczną, posiadając własne instalacje PV.

-FARMY SŁONECZNE

Instalacje fotowoltaiczne można dowolnie skalować do wielkości kilkuset MWp. W związku z wprowadzanymi aukcjami, najpopularniejsze będą farmy do 1 MWp.

-SYSTEMY NADĄŻNE

Systemy nadążne zwane trakerami mogą być jedno lub dwuosiowe. Nowoczesne trackery potrafią wyprodukować do 40 % więcej energii niż systemy stałe.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Sunpark Polska  Sp. z o.o.  to niezależność energetyczna w zasięgu Twojej ręki.

 

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Falowniki fotowoltaiczne, które montuje ta firma montażowa.

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Sunpark Polska Sp. z o.o..

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Sunpark Polska Sp. z o.o.?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora