E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Vertigo Green Energy    

Vertigo Green Energy to firma rodzinna, która buduje elektrownie słoneczne od 2012 roku. Fotowoltaika jest ich  pasją. W każdy projekt są w pełni zaangażowani, bo lubią to, co robią. Zespół Vertigo Green Energy  to wyspecjalizowani fachowcy. Pracują w dobrej i przyjaznej atmosferze, która przekłada się na jakość świadczonych usług.

 

O Instalatorze 

Stosowane przez Vertigo Green Energy materiały, panele fotowoltaiczne i falowniki pochodzą od sprawdzonych producentów, będących światowymi liderami. Posiadają  nietypowe rozwiązania takie jak: optymizery czy zamienniki dachówek. Dzięki nim poprawia się efektywność i estetyka instalacji fotowoltaicznych.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Vertigo Green Energy  wyróżnia bardzo indywidualne podejście do klienta, a  załoga jest profesjonalnie przygotowana do tego, by dobrze rozumieć jego potrzeby. Dobór odpowiedniego rozwiązania jest zależny od ich wiedzy na temat najnowszych technologii, ale przede wszystkim jest kierowany długoletnim doświadczeniem. To ono sprawia, że konfiguracje sprzętu mają przetestowane na własnych realizacjach dla danych parametrów.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Falowniki fotowoltaiczne, które montuje ta firma montażowa.

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Vertigo Green Energy.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Vertigo Green Energy?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora