energia pomorze logo
5/5

Energia Pomorze to najbardziej profesjonalni doradcy i instalatorzy w Polsce północnej. Posiadają duże doświadczenie, a stacjonarnie działają w Koszalinie, Szczecinie oraz Gdańsku. Jeśli szukasz certyfikowanej ekipy montażowej fotowoltaiki to warto się z nimi skontaktować. Wybierając Energia Pomorze możesz być pewny fachowej instalacji i rzetelnego doradztwa fotowoltaicznego.

Lokalizacja: Koszalin

Na rynku od roku: 2018

Pozytywne Napięcie: 5 /5

Moduły fotowoltaiczne

Energia Pomorze specjalizuje się w modułach dwustronnych (Bifacjalnych) w technologii N Type oraz HJT. Instaluje najbezpieczniejsze na rynku, podwójnie szklane moduły, które charakteryzują się najwyższą odpornością na ogień. Dzięki dystrybucji paneli fotowoltaicznych Jolywood, Energia Pomorze oferuje najlepsze ceny na produkty N Type tego producenta. Dodatkowo w przypadku tego instalatora można również liczyć na dostępność marek takich jak: Risen, Jinergy czy AKCOME.

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Falowniki używane przez Energie Pomorze, to przede wszystkim Solar Edge ( w tym StorEdge) oraz Kehua. Instalacje z użyciem falownika SolarEdge gwarantują najwyższą produkcję oraz bezpieczeństwo dzięki najnowocześniejszym systemom bezpieczeństwa. Inwertery Kehua to z kolei solidna pozycja wśród falowników stringowych. Doświadczenie tego producenta w przemysłowych projektach pozwala cieszyć się wysoką jakością i osiągami w instalacjach domowych. 

Konstrukcje fotowoltaiczne

Konstrukcje fotowoltaiczne w instalacjach Energia Pomorze, to głównie Energy5 i Corab. Instalacje naziemne wykonywane są ze stali z powłoką Magnelis (patent Arcelor Mittal), a konstrukcje dachowe z aluminium. Specjalizacja w panele fotowoltaicznych bifacialnych dodatkowo daje gwarancję wykorzystania konstrukcji PV dedykowanych pod moduły dwustronne.  Mocną stroną firmy Energia Pomorze jest własny kafar, dzięki któremu konstrukcje gruntowe będą osadzone w sposób optymalny.

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Energia Pomorze.

Social media

Recenzje

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Energia Pomorze?​ Napisz do nas

Szukasz kontaktu do instalatora Energia Pomorze?

Napisz do nas!

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora