E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora Ekosun

Zespół  Ekosun  tworzą profesjonaliści, ludzie z długoletnim doświadczeniem w swojej pracy. Ekosun  działa głównie na terenie Koszalina oraz województw zachodniopomorskiego, lubuskiego i pomorskiego. Mają  przedstawicielstwa w Kościerzynie, Gorzowie Wielkopolskim, Świnoujściu, Ustce i Stargardzie Szczecińskim. Mogą  dotrzeć wszędzie tam, gdzie potrzebują Państwo fachowego wsparcia.

O Instalatorze 

Oprócz zapału do pracy i kontaktu z drugim człowiekiem – Ekosun  wyróżniają przede wszystkim produkty, które sprzedają  oraz sposób, w jaki to robią. W ofercie znajdą Państwo innowacyjne produkty z zakresu energii odnawialnej i ogrzewania solarnego. Kolektory i panele słoneczne, kotłownie i piece czy zestawy fotowoltaiczne są widocznym znakiem nowego, świadomego podejścia do życia. Dzięki staraniom Ekosun  mogą się one znaleźć również w Państwa domach i mieszkaniach.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Jako jedna z niewielu firm Ekosun  dysponuje wykwalifikowaną kadrą hydraulików i serwisantów, co jest wielkim plusem w przypadku firm instalacyjnych. Zapewniają  Państwu bezpłatne audyty techniczne, gwarancję wykonanych usług oraz serwis wszelkich urządzeń, które mają  w swojej ofercie. Sprzedają  tylko produkty znanych marek, charakteryzujących się wysoką jakością.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Falowniki fotowoltaiczne, które montuje ta firma montażowa.

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Ekosun .

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Ekosun ?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora