E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Krótki opis Instalatora PV Technik

W dobie szczególnej dbałości o środowisko odczuwamy potrzebę zmiany nastawienia do korzystania z tego, co daje nam natura. By docenić i zrozumieć czym jest energia odnawialna, potrzeba pasji, wiedzy i lat doświadczenia. I tę właśnie misję, konsekwentnie od 2016 roku, stara się spełniać PV Technik dostarczając do setek polskich domów prąd, zapewniając im bezpieczeństwo energetyczne i pewność wyboru usługi o najlepszej jakości. W poszanowaniu dla ekosystemu, w trosce o maksymalne wykorzystanie tego, co sam nam daje.

O Instalatorze 

Co zyskujesz?

– Oszczędność

PV Technik gwarantuje 80% mniejsze rachunki za prąd albo zwrot pieniędzy. Zadbaj o budżet twojego gospodarstwa domowego i uniezależnij się od podwyżek cen prądu.

– Gwarancja

Zakładając instalację fotowoltaiczną w PV Technik otrzymujesz bezpłatnie 15-letnią gwarancję totalną z której cieszą się już setki polskich rodzin.

– Niezależność

Stań się niezależnym dostawcą prądu przy instalacji fotowoltaicznej, która jest całkowicie bezobsługowa i nie wymaga poświęcenia Twojej uwagi.

– Dotacja

Załóż instalację i skorzystaj z benefitów takich jak 5 000 złotych w ramach programu „Mój Prąd” oraz możliwości odebrania ulgi termomodernizacyjnej na poziomie około 20% wartości instalacji fotowoltaicznej.

– Ekologia

Zadbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich, dzięki czystej energii wytwarzanej wprost ze słońca zapobiegając przy tym wytwarzaniu szkodliwego CO2.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Indywidualne podejście do każdego klienta i zaangażowanie w dopasowanie najbardziej optymalnego rozwiązania, które pozwala  nieprzerwanie do 2016 roku dostarczać  komponenty o najwyższej jakości, w najniższej cenie na rynku.

Inwestycja spokój w myśleniu o jutrze.

Energia to bezpieczeństwo. Przyszłość to fotowoltaika.

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Falowniki fotowoltaiczne, które montuje ta firma montażowa.

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora PV Technik.

Adres Siedziby Instalatora
Recenzja Instalatora
Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze PV Technik?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Instalacja fotowoltaiczna dla firm - od czego zacząć?

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora