fbpx
loader

Krótki opis Instalatora Zielony Prąd 

Zielony Prąd to  rodzinna firma , którą  łączy pasja do fotowoltaiki. Od 2015r. pracują w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Działalność rozpoczynali na rynku niemieckim, teraz realizują projekty również w Polsce. Pracują na zlecenie klientów indywidualnych jak i biznesowych.

O Instalatorze 

Do każdego Klienta Zielony Prąd  podchodzi  indywidualnie i zapewnia mu wsparcie na każdym etapie projektu. Chcą  być jak najbliżej potrzeb Klienta, dlatego nie ograniczają się jedynie do sprzedaży instalacji fotowoltaicznych, ale również oferują kompleksową obsługę oraz wsparcie w otrzymaniu dotacji oraz finansowania instalacji fotowoltaicznej. Zielony Prąd to również gwarancja udanej inwestycji w przyszłość oraz dbanie o ekologię.

Co wyróżnia tego Instalatora?

Solidni instalatorzy z Zielony Prąd  , z uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem w zakresie nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, realizują zlecenia montażowe zgodnie z prawem, normami budowlanymi oraz standardami dobrej obsługi klienta.

Ekipy koordynowane są przez dedykowanych opiekunów odpowiadającego za logistykę, dotrzymanie terminów i zakresu umówionych prac. Fachowy i profesjonalny montaż objęty jest gwarancją Zielony Prąd Sp.z o.o. 

Moduły fotowoltaiczne

Moduły Fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Inwertery fotowoltaiczne (falowniki)

Inwertery fotowoltaiczne używane przez tego instalatora

Galeria realizacji

Poniżej galeria wybranych realizacji instalatora Zielony Prąd.

Adres Siedziby Instalatora

Recenzja Instalatora

Karol Jackowiak
Czytaj więcej
Ta Energia Pomorze to świetni fachowcy. Nie było problemu z umówieniem się na konkretny termin i odpowiedziami na wiele dodatkowych pytań. Zdecydowanie polecam za profesjonalizm w każdym zakresie.
Michał Kubik
Czytaj więcej
Instalacja fotowoltaiczna wzbudzała we mnie wiele obaw. Wybrałem tą firmę i nie żałuję. Wszystko zostało wykonane porządnie, bez pośpiechu i dodatkowych kosztów.
Poprzedni
Następny

Chcesz dodać recenzje o instalatorze Zielony Prąd?​ Napisz do nas

Kontakt w Sprawie Instalacji PV

Napisz do nas

Zgłoś instalatora

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę instalującą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych monterów.

Formularz nowego instalatora