E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Greenpower- targi OZE

Szukasz rozwiązań wykorzystujących zieloną energię? Odwiedź targi Greenpower i zapoznaj się z najnowszymi rozwiązaniami oraz aktualną ofertą rynku OZE. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 60 wystawców.

Co to są targi Greenpower?

Greenpower to Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej, podczas których odbywa się wystawa sektora OZE.

Gdzie i kiedy odbędą się targii Greenpower?

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej Greenpower to doskonała okazja do spotkań ze specjalistami branży Odnawialnych Źródeł Energii. W tym roku targi odbędą się w dniach 14-16 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czego dotyczyć będą targi?

Podczas wydarzenia przedstawiane są nowoczesne produkty oraz usługi z zakresu fotowoltaiki, biogazu, biomasy, energii wiatrowej, wodnej oraz geotermalnej, a także biopaliw. Na uwagę zasługuje także prezentacja infrastruktury ładowania oraz pojazdów elektrycznych.

Nadmierna eksploatacja naturalnych zasobów skutkuje już nie tylko konsekwencjami w globalnym braku równowagi środowiska, ale coraz częściej wpływa na obniżanie standardu życia podmiotów indywidualnych. Trendy ekologiczne przestały być już tematem dedykowanym jedynie rozmowom na szczycie. Zajmują swoje miejsce w otoczeniu lokalnego biznesu, a nawet w naszych domach. Ich epicentrum zagości na Międzynarodowych Targach Poznańskich podczas Greenpower  – zauważa Marcin Gorynia, dyrektor targów Greenpower.

Fotowoltaika

Ze wszystkich sektorów OZE najbardziej dynamicznie rozwija się branża fotowoltaiczna. Spadek cen paneli fotowoltaicznych  sprawił, że fotowoltaika jest dzisiaj jedną z najtańszych technologii produkcji energii elektrycznej. To na targach Greenpower będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania fotowoltaiczne, dla domu, biznesu i np. gospodarstw rolniczych. Systemy montażowe, moduły fotowoltaiczne, falowniki, optymalizatory, magazyny energii, inwertery, konwertery to niektóre z nich. Przedstawiciele branży pomogą także w doborze i analizie opłacalności systemów PV.

Kto uczestniczy w targach ?

Biznesowa struktura uczestników wyraźnie przekłada się na nowe relacje inwestorskie. W targach uczestniczą inwestorzy, deweloperzy, instalatorzy, a także projektanci instalacji. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz przedstawicieli władz samorządowych, właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych, szpitali, gospodarstw rolnych, a także zarządców budynków użyteczności publicznej.

Zaproszenie na targi

Bezpłatne zaproszenia na targi Greenpower dostępne są na stronie internetowej www.greenpower.mtp.pl

Informacje kontaktowe 

Sprzedaż i dystrybucja komponentów fotowoltaicznych

Sprzedażą i dystrybucją w formułach:

  • EPC — generalny wykonawca inwestycji fotowoltaicznych
  • Dystrybutor w Polsce — sprzedaż paletowa i kontenerowa
  • Broker Fotowoltaiczny- pośrednictwo w zakupie bezpośrednio u producenta

Kontakt

zapytania ogólne

kontakt@eprad.pl

sprzedaż i dystrybucja

Jacek Serwin
e-mail: j.serwin@eprad.pl
tel. 793 416 519