E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Kehua prezentuje rewolucyjny S³-EStore do magazynowania energii

Kehua intersolar targi

Kehua prezentuje rewolucyjny S³-EStore do magazynowania energii C&I na targach Intersolar Europe 2023

 Podczas targów Intersolar Europe w dniach 14-16 czerwca w Monachium w Niemczech, które są jednym z najbardziej najważniejszych wydarzeń w kalendarzu OZE w branży solarnej. Kehua zyskała rozgłos, wprowadzając na rynek swój najnowszy system magazynowania energii C&I, S³-EStore. Oprócz tej przełomowej technologii, Kehua zaprezentowała również doskonałe rozwiązania PV+ESS we wszystkich segmentach rynku, w tym mieszkaniowym, C&I i inwestycyjnej. Spełniając tym samym misję zwiększania niezależności energetycznej, wspierania zrównoważonego rozwoju i zabezpieczania dostaw energii zarówno dziś jak i w przyszłości.

Rozwiązania zeroemisyjne C&I

 Zeroemisyjne rozwiązania C&I, które Kehua zaprezentowała na targach Intersolar 2023, obejmują system magazynowania “S³-EStore all-in-one C&I ESS”, PCS do baterii BCS75-125K-B-HM, falowniki serii X2 zapewniające doskonały zwrot z inwestycji oraz inteligentne modułowe rozwiązania dla centrów danych.

Jako wiodący dostawca inteligentnych rozwiązań energetycznych, Kehua prezentuje innowacyjne systemy magazynowania energii do zastosowań biznesowych – S³-EStore. Firma kontynuuje konsekwentną filozofię projektową S3: ” Bezpieczeństwo, Inteligencja, Prostota”. Dzięki efektywnej i wydajnej integracji PCS+BESS+EMS, S³-EStore jest znakomitym rozwiązaniem dla firm, które chcą zoptymalizować zużycie energii i zmniejszyć swoją zależność od sieci.

System S³-EStore zajmuje zaledwie 1,3㎡ powierzchni. Mimo niewielkich rozmiarów, system zapewnia wysoką moc i gęstość energii, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla C&I pozwalającym zaoszczędzić miejsce podczas instalacji.

System posiada również zaawansowany system chłodzenia baterii cieczą, umożliwiający precyzyjną kontrolę temperatury i różnice temperatur w obrębie baterii, które nie przekraczają 2 ℃.

Aby zmaksymalizować bezpieczeństwo, S³-EStore zawiera aktywną ochronę przeciwpożarową na poziomie całego systemu(kontenera) oraz baterii chronionych przez perfluorowy system przeciwpożarowy.

Na konferencji “13th PV Briefing & Networking Forum Europe” dyrektor techniczny Kehua, Lane Peng, wygłosił przemówienie na temat przyszłości magazynowania energii dla klientów biznesowych. Opierając się na swoim bogatym doświadczeniu w branży energii odnawialnej, Peng omówił najnowsze osiągnięcia w technologii magazynowania energii oraz zbadał możliwości i wyzwania stojące przed firmami w szybko rozwijającym się sektorze magazynów energii.

“Patrząc w przyszłość magazynowania energii C&I, jesteśmy podekscytowani widząc ogromny potencjał wzrostu i innowacji w tym sektorze” – skomentował Peng. “Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na rozwiązania w zakresie energii odnawialnej, firmy coraz częściej szukają sposobu na zarządzanie zużyciem energii i zmniejszenie zależności od sieci. W Kehua jesteśmy zaangażowani w opracowywanie najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie magazynowania energii, które mogą pomóc firmom każdej wielkości osiągnąć ich cele w zakresie zrównoważonego rozwoju i zmniejszyć ślad węglowy”.

 Zeroemisyjne rozwiązania dla gospodarstw domowych

 Kehua jest również liderem w dostarczaniu zrównoważonych i oszczędnych rozwiązań energetycznych dla gospodarstw domowych, w tym falowników hybrydowych z serii iStoragE i falowników stringowych z opcją baterii z serii X2.

Jeden z najpopularniejszych produktów do magazynowania i produkcji energii, seria iStoragE, jest dostarczana w dużych ilościach do Stanów Zjednoczonych i Europy. Oficjalnie wyróżniony przez iF Award, znaną na całym świecie nagrodę w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, iStoragE ma bardzo estetyczny wygląd, który idealnie pasuje do nowoczesnego wystroju domu.

iStoragE to system ESS typu “wszystko w jednym”, eliminujący potrzebę stosowania wielu urządzeń i zapewniający właścicielom domów prawdziwy system hybrydowy. Bezpieczeństwo jest zawsze najwyższym priorytetem w Kehua, dlatego iStoragE zawiera fizyczną i elektryczną podwójną izolację, a także modułową ochronę przeciwpożarową, aby zapewnić maksymalne ochronę przed zagrożeniem pożarowym.

Rozwiązanie inwestycyjne i wielkoskalowe

Podczas targów Intersolar Kehua zaprezentowała również swoje rozwiązania dla sektora inwestycyjnego i farm PV, obejmujące SPI350K-B-H, jeden z największych falowników stringowych na świecie, oraz kontenerowy system magazynowania energii S³-EStation. Te nowatorskie rozwiązania pokazują zaangażowanie firmy Kehua w dostarczanie zrównoważonych i opłacalnych systemów energetycznych do różnych obszarów wykorzystania, od gospodarstw domowych po obiekty użyteczności publicznej.

Na targach Intersolar firma Kehua oficjalnie podpisała umowę z jednym z partnerów na projekt mikrosieci dla ONZ, co stanowi ważny kamień milowy dla Kehua w dalszym umacnianiu swojej obecności w branży energii odnawialnej.

Kehua nieustannie angażuje się w innowacje i dążenie do doskonałości w technologii energii odnawialnej oraz traktuje targi Intersolar jako idealną okazję do zaprezentowania swoich najnowszych produktów i technologii. Ponieważ świat nadal ewoluuje w kierunku bardziej zrównoważonej i odnawialnej przyszłości energetycznej, Kehua jest zaangażowana w pozostanie w czołówce tej ekscytującej i szybko zmieniającej się branży.