E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Producenci z Chin

Chińskie rozwiązania energetyczne stały się kluczowe dla światowej transformacji energetycznej. Chiny dziś produkują najnowocześniejsze rozwiązania związane z OZE, Fotowoltaiką, Energetyką, Magazynowaniem Energii oraz technologiami wodorowymi.

W tym artykule dowiesz się o:

Zapisz się do newslettera

Globalizacja i rozwój technologiczny Chin, sprawiają że coraz więcej firm mających siedziby i fabryki w Chinach operuje bezpośrednio na rynku Polski oraz Europejskim. Pozwala to odbiorcom usług, technologii i sprzętu na bezpośrednie zamówienia określonych produktów, bezpośrednio od producentów. Pominięcie marż podmiotów pośredniczących sprawia, że coraz więcej lokalnych firmy decyduje się na kupno sprzętu fotowoltaicznego oraz produktów związanych z rynkiem energetycznymi w chińskiej fabryce. 

Samodzielny zakup paneli słonecznych?
Czemu nie! Ale pamiętaj, że panele słoneczne to tylko część całej instalacji fotowoltaicznej. Aby mieć pewność, że cała instalacji będzie działać poprawnie oraz, że wszystkie jej część będą generowały maksymalne ilość energii, poproś pracownika hurtowni o radę.

Pamiętajmy, że dobrej jakości panele słoneczne są gwarancją uzyskiwania maksymalnej efektywności z instalacji fotowoltaicznej. Hurtownie sprzedają produkty od różnych producentów z całego świata. Każde panel słoneczne charakteryzują się określonymi właściwościami i sposobem montażu. Wybierając panele słoneczne skorzystaj z opinii użytkowników i Instalatorów.

Znajdź swojego Producenta w kategorii

Wyszukaj Producenta po nazwie

[ivory-search id="64875" title="Default Search Form_copy"]
5/5

Miejsce dla Ciebie!

Napisz do nas i pokaż się swoim Klientom jako jedna z najlepszych Hurtowni w Polsce!

5/5

Miejsce dla Ciebie!

Napisz do nas i pokaż się swoim Klientom jako jedna z najlepszych Hurtowni w Polsce!

Panele Fotowoltaiczne

Inwertery/Falowniki

Magazyny energii

Stacje ładowania EV

Systemy montażowe

Pompy ciepła

Klimatyzacje

Zabezpieczenia PPOŻ.

Przewody solarne

Wyłącznik nadprądowy

Ogranicznik przepięć

Elementy montażowe do PV

Falownik Kehua SPI350K-B-H

Falownik Kehua SPI350K-B-H gotowy do pracy w Polsce! Uprzejmie informujemy, że nasz największy inwerter stringowy o mocy 350kW przeszedł pomyślnie certyfikację i jest zgodny z

Read More »

Falownik Kehua 125kW – recenzja

Stringowy Falownik Kehua 125kW-Recenzja Firma Kehua Tech to producent rozwiązań biznesowych i przemysłowych(farmy pv) dla fotowoltaiki, magazynowania energii oraz centrów danych. Seria inwerterów fotowoltaicznych SPI

Read More »
Nie wiesz jak znaleźć odpowiedniego Producenta z Chin?

Napisz do nas,
pomożemy!