E-prąd – Twój Doradca Fotowoltaiczny

Kluczowe informacje o produktach Hiwatt Solar

Krótki opis Producenta Hiwatt Solar

Hiwatt Solar to firma technologiczna specjalizująca się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży modułów fotowoltaicznych. Hiwatt Solar jest wiodącym na świecie producentem modułów fotowoltaicznych i dostawcą kompleksowych rozwiązań fotowoltaicznych. Ich moce produkcyjne modułów fotowoltaicznych sięgają 2,2 GW. Posiadają  własną w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną, która zapewnia ścisłą i stabilną jakość.  Hiwatt Solar może produkować popularne na rynku moduły fotowoltaiczne, w tym wielkogabarytowe ogniwa słoneczne o mocy do 670 W plus, MBB, wysokowydajne pojedyncze i podwójne szklane moduły bifacial, zarówno mono, jak i poli, ogniwa pełne i ogniwa połowiczne.

W Hiwatt Solar są zaangażowani w rozwój i zastosowanie nowych modułów fotowoltaicznych, dedykowanych dostarczaniu klientom wysokiej jakości produktów fotowoltaicznych, a także zapewniają szybką i wydajną obsługę wysokiej jakości. Hiwatt Solar oferuje różnorodne produkty, które zostały  przetestowane i docenione .

Produkty i usługi oferowane przez Hiwatt Solar

 • Moduły monokrystaliczne
 • Moduły polikrystaliczne

Co wyróżnia Hiwatt Solar?

Hiwatt Solar zawsze stawia na jakość jako filar rozwoju firmy. Opracowali  szeroki zakres testów i kontroli przed, w trakcie i po produkcji, zgodnie z wytycznymi wymagań IEC 61215 i IEC 61730. Od doboru surowców po montaż gotowych produktów i systemów firma wdraża rygorystyczny system zarządzania , aby zapewnić wysoką jakość wykonania każdego modułu i systemu.

    Produkty Hiwatt Solar PV są wysoko cenione przez klientów z Japonii, Wietnamu, Turcji, Birmy, Sri Lanki, Arabii Saudyjskiej, Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Hiszpanii, Bułgarii, Grecji, Norwegii, Danii, Estonii, Łotwy, Litwy, Rosji, Czech, Słowacja, Austria, Holandia, Ukraina, Szwecja, Finlandia, Polska, Portugalia, Macedonia, Słowenia, Australia, Kenia, Uganda, Tunezja, Maroko, Brazylia, Chile, Argentyna i wiele innych krajów i regionów.

   Wizją Hiwatt Solar  jest dostarczanie klientom najbardziej atrakcyjnej wartości poprzez zrównoważone i innowacyjne rozwiązania. Nieustannie inwestują w badania i rozwój oraz poszerzają swoje  portfolio produktów fotowoltaicznych, aby sprostać zmieniającym się potrzebom świata.

Kontakt w sprawie Hiwatt Solar

Napisz do nas

Wybrane Panele Fotowoltaiczne Hiwatt Solar

Opis i charakterystyka wybranych modułów fotowoltaicznych Hiwatt Solar.

HW-M6/144H

MOC 440-460
W
 • Monochromatyczny moduł słoneczny o wysokiej wydajności
 • Doskonała wydajność wytwarzania energii
 • Zaawansowany proces produkcji

HW-M12/132H

MOC 650-670
W
 • Monochromatyczny moduł słoneczny o wysokiej wydajności
 • Doskonała kontrola jakości
 • Stabilna wydajność mechaniczna

HW-P372H

MOC 330-350
W
 • Polikrystaliczny moduł słoneczny o wysokiej wydajności
 • Doskonała kontrola jakości
 • Zaawansowany proces produkcji

Dokumenty

Dokumenty do pobrania Hiwatt Solar
Wybrane Produkty Hiwatt Solar

Galeria Produktów

wykonanie fasady fotowoltaicznej

Zgłoś Producenta

Znasz profesjonalną i godną polecenia firmę sprzedającą panele fotowoltaiczne?

Napisz nam o niej, a sprawdzimy ją i być może dołączymy do naszej listy zaufanych producentów.

Formularz nowego Producenta